PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809301}
5,3 32 244
oceny
5,3 10 1 32244
3,7 10
ocen krytyków
Plagi Breslau
powrót do forum filmu Plagi Breslau

Niezły

użytkownik usunięty

Byłem,widziałem i wbrew wielu opiniom osób, które film krytykują, a nie widzieli muszę napisać, że film niezły,trzyma w napięciu,są zwroty akcji i zaskoczenia, Kożuchowska zagrała przyzwoicie,Widawska b.dobrze.jest do czego się przyczepić, ale warto zobaczyć mimo wszystko.
Polecam

ocenił(a) film na 7

No właśnie, jak dla mnie Pani Małgorzata była nie do zniesienia...

gdzie byłeś jak tego padła w kinach nie grają?

ocenił(a) film na 3
vonBuBs

to samo pytanie mam w głowie ^^

użytkownik usunięty
BranCo_Gaming

W Sztokholmie grali w kinach w listopadzie juz

Bardzo ciekawe to co piszesz. Do wyświetlania filmu ma tylko i wyłącznie prawa Showmax nikt więcej. Sam Vega 5 dni temu powiedział,że film nigdy nie wejdzie do kina. Coś tu kręcisz....Przed chwilą miałam okazję go zobaczyć i to jest najlepszy film Vegi.

użytkownik usunięty
barbarawilert

Jeżeli nie jesteś czegoś pewien,to nie mów że ktoś kręci, bo to nieładnie!film w kinach w Sztokholmie leci od kilku tygodni

PEWNA... Po za tym owszem, sprawdziłam i rzeczywiście był wyświetlany od 30 listopada do 2 grudnia.... Natomiast bilety na seans można było zakupić już 14 listopada..

ocenił(a) film na 6
barbarawilert

Za granicą idiotko wyświetlali. Ja oglądałem w kinie we Frankfurcie!!

ocenił(a) film na 10
barbarawilert

Dokładnie, najlepszy film vegi ,widziałam na ekino

ocenił(a) film na 8

Dokladnie zgadzam sie z Toba Janek. Trzymal w napieciu chwilami, byly tez smieszne watki. Takze mi sie podobal pomimo Kozuchowskiej.

dokładnie film zjadliwy bardziej niż ostatnie wyczyny papryki ,trzyma w napięciu widać nieudolną kalke se7en :) ,zluzowali z bluzgami i przede wszystkim można to nazwać filmem nie zlepkiem żartów z kwejka ,na nudne popołudnie jak najbardziej . takie naciągane 6/10

ocenił(a) film na 5

Przzyzwoicie brzmi jak obelga,
było conajwyżej przyzwoicie gdzie przyzwoicie to odpowiednik -dst.

Chris_Sharma

W tym konkretnym przypadku "przyzwoicie" brzmi wręcz jak komplement - i to zarówno pod adresem reżysera, jak i samej obsady (z paroma wyjątkami oczywiście).

dolmis

dolmis weźże zakaż Vedze kręcić filmy
masz moc, masz układy
no facet na co czekasz....?

ocenił(a) film na 1
tisoc

Problemem nie jest to, że ktoś kręci takie żenujące szmiry. I nikt mu nie będzie tego zakazywał. Problemem jest, że w naszym narodzie wybranym pokutuje totalne bezguście, a co za tym idzie na takie filmowe potworki znajduje się liczne grono odbiorców. To z kolei sprawia, że Vega zamiast sprzedawać garnki na prezentacjach w centrach handlowych, wciąż zdobywa pieniądze na kilka!!! filmów w roku i trzepie na tym zidiociałym narodzie takie kokosy. No ale jak widzę, że nawet na tym portalu, na którym z założenia ludzie powinni wiedzieć więcej o filmie niż przeciętny Kowalski, Plagi Breslau dostają od niektórych ocenę 10, to czego wymagać od reszty?

GerwazyPompka

panie Pompka mam radę:
idź pan do wc i się wypróżnij, odgazuj, wyrzygaj
a potem jak już ciśnienie zejdzie ,to pisz pan do ludzi starając się nie nazywać ich idiotami.
może się panu uda.
warto się starać.
a tak przy okazji nazywając Polaków zidiociałym narodem sam Pan się też tak określa....

ocenił(a) film na 1
tisoc

Uderz w stół a nożyce się odezwą.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 6

4 liter nie urywa, ale wstydu nie ma. Da się obejrzeć i przez 1,5 godziny zabić nudę.

ocenił(a) film na 1

Dorośnij i wstydu sobie oszczędź.

użytkownik usunięty
Genral_Film

Nie ma jak odpowiedź na poziomie.....W sumie szkoda odpisywać na coś takiego

ocenił(a) film na 1

Jeśli debata tyczy takiego śmiecia ja ten filmik to trudno trzmać poziom. Jak można chwalić tak niezdarną realizację? Studenci filmówki lepiej sobie radzą z etiudami.

ocenił(a) film na 1

Ty tak na serio?

ocenił(a) film na 1

Kożuchowska zagrała, przepraszam, jak?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones