PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809301}
5,3 32 151
ocen
5,3 10 1 32151
3,6 9
ocen krytyków
Plagi Breslau
powrót do forum filmu Plagi Breslau

Traaaaagedia

ocenił(a) film na 1

Kożuchowska irytująca jak nigdy. Najlepsza scena kiedy parkuje w kartonach :D

kluska83

A ty umiesz parkować tyłem ?

ocenił(a) film na 4
Ricky79

Ricky79 Nie zrozumiałeś żartu. Chodzi o śmierć postaci Kożuchowskiej w serialu M jak Miłość, spowodowanej przez wjechanie w stojące przy drodze kartony ;)

Samaranth

Sorry nie zrozumiałem żartu bo nie oglądam takiego badziewia jak M jak miłość.

ocenił(a) film na 4
Ricky79

Ja też nie. Fragment z kartonami był przez pewien czas hitem na yt, stąd kojarzę.

ocenił(a) film na 4
Samaranth

O ten https://www.youtube.com/watch?v=EgQ0NNXHO48

Samaranth

hehe i tak od uderzenia w kartony umarła :) dobre tego to nie widziałem.

Ricky79

Ricky, jesteś moim idolem. Serialu można nie oglądać, ale nie wiedzieć o Hance i kartonach... LOL.

rallycan

Nie zawsze człowiek ma na wszystko czas, więc czasem nic nie czytam nie słucham nie oglądam a to było w tym okresie kiedy byłem zarobiony.

ocenił(a) film na 3
Ricky79

Gdyby Kożuchowska zginęła w scenie, gdy wjeżdża w te kartony, to byłoby lepiej dla tego filmu. Vega - następnym razem daj główną rolę Oświecimskiemu albo pierwszemu lepszemu typowi z ulicy. Lepiej wyjdzie.

ocenił(a) film na 5
Ricky79

Nie udawaj już takiego nie obeznanego,każdy widział śmierć Hanki w kartonach nawet Ci co nie oglądają m jak miłość więc nie udawaj zdziwionego :)

ocenił(a) film na 8
Samaranth

No cóż,na TVPIS już mają takie hity :D

ocenił(a) film na 5
jazdowicz2666

Akurat słynna śmierć przez kartony nie była za czasów TVPiS :p

ocenił(a) film na 3
k44pfk

To było jeszcze w czasach TVPO :)

ocenił(a) film na 7
Samaranth

Wydaje mi się, ze z tymi kartonami to był taki easter egg

ocenił(a) film na 3
Samaranth

no ale co to niby za zart?

ocenił(a) film na 1
Ricky79

Tyłem przodem bokiem i do góry nogami

ocenił(a) film na 1
kluska83

Kołami ;)

użytkownik usunięty
kluska83

1 to trochę ocena trollowska. Kim jest osoba ze zdjęcia profilowego?

ocenił(a) film na 6

Dokładnie, ocenianie filmów na 1 to albo dyletanctwo, albo trollowska złośliwość.

ocenił(a) film na 5
Ricky79

A co ma parkowanie tyłem do tej sceny? Przecież ona jechała i zaparkowała przodem:P

Scena z kartonami z M jak Miłość była tak sławna, że nawet ja o niej słyszałem:D

ocenił(a) film na 7
kluska83

Jakie to jest słabe żeby o oceniać na 1 film który choćby efektami i charakteryzacją trupów robił robotę

Trevor_Dortwall

Chyba nie widziałeś dobrych trupów w filmach...... Lalka pierwszego trupa w scenach z prosektorium jest tak kiczowata że aż wali po gałach.....

ocenił(a) film na 1
Trevor_Dortwall

Zawsze sam możesz kopsnąc dyszkę:). BTW jak dla mnie lepszą robotę robi brak makijażu u aktorek niż ta słaba "charakteryzacja trupów ".

kluska83

A kogo obchodzi makijaż aktorek? tu chodzi o sam film laska nie ma czasu na spanie a co dopiero na jakiś makijaż bo biega za psycholem przez cały dzień, nie wiem może miała się ubrać jeszcze w mini czy też suknię balową ???

ocenił(a) film na 1
Ricky79

chodzi ..geniuszu..o "oszpecenie " aktorek do roli...
porownuje charakteryzacje 2 glownych aktorek z"charakteryzacja trupow" .....hello? z wczesniejszych komentarzy??

kluska83

charakteryzacja trupów trupów a tam takich pierdół się czepiać trup to trup widziałem gorsze charakteryzacje i to w filmach amerykańskich.

Ricky79

że coś gdzieś kiedyś było gorsze, nie jest żadnym usprawiedliwieniem

Monika1514

Nakręć film w 18 dni jak już pisałem, nie takiej opcji żeby wszytko grało na zero.

Ricky79

to po co kręcić film w 18 dni? Żeby się hajs zgadzał, a widza można olać

Monika1514

A kto kazał im ten film kręcić w 18 dni? Ale oczywiście, najlepiej postawić na ilość, nie na jakość, bo i tak znajdą się ludzie ze słabym gustem filmowym, którym spodoba się takie badziewie.

kluska83

Jak głosi legenda - budżet był ograniczony, cały make-up poszedł na trupy, w efekcie dziewczyny musiały grać nieumalowane :)

Trevor_Dortwall

Ważne że saga zmierzch oceniona na 10. :D Czego wymagasz?

ocenił(a) film na 1
arturmik_2

to akurat byla zwykla pomylka :)

ocenił(a) film na 6
arturmik_2

Myślał, że to 1,0

ocenił(a) film na 8
Trevor_Dortwall

Bo to są ignoranci, którzy oceniają film zero-jedynkowo. Albo 1 albo 10. Albo nienawiść albo miłość. Szkoda słów dla takich ograniczonych osób.

ocenił(a) film na 4
bredny

Co jednak nie zmienia to faktu że zagrała słabo i była wkurzająca. Nawet jak na kogoś kogo straciła.....

bredny

Dlaczego oceniała na "1"?. Bo ma do tego prawo, takie jak Ty masz prawo, żeby nazywać ten film dobrym. Każdy ocenia tak jak mu się podoba, więc nie wiem do czego dążysz wytykając to innym, że mają odmienne zdanie.

ocenił(a) film na 1
Trevor_Dortwall

Jakie to jest słabe, oceniać dobrze film za charakteryzację trupów :D

kluska83

Moim zdaniem zagrała świetnie.

ocenił(a) film na 8
kluska83

Był jeszcze smaczek, w którym Grabowski nazwał ją Halinką (nawiązanie do Kiepskich) :)

kluska83

A moim zdaniem wcale nie jest irytująca. Przesadzasz

ocenił(a) film na 5
Brzechu100

Nie, nie jest irytująca, tylko bojaźliwie bełkocze coś pod nosem :D

ocenił(a) film na 4
Brzechu100

Po prostu nie chciało jej się grać, 18 dni zdjęć iście wyczerpująca rola. A bzyczy coś pod nosem i daję widzowi do zrozumienia że gra postać której nie chce się żyć, to po co żyła mogła palnąć sobie w łeb i oszczędziła by wszystkim lamentu. Takie Scenario było by lepsze niż pierwotnie od Vegi. Wtedy zdjęcia nie trwały by 18 dni a np: 2-3 dni.

ocenił(a) film na 8
kluska83

Bałam się oglądać po przeczytaniu tego typu komentarzy, ale zostałam miło zaskoczona.

kluska83

Tragedia to są tępe dziunie celowo zaniżające oceny wcale nie kiepskim filmom.

ocenił(a) film na 1
miarara

tragedia to tepe cebulaki ktorym podoba sie kazdy gniot vegi:)

kluska83

Jednak słowa o tępej się potwierdziły niestety. Gdy na piszę, że ten jest nie kiepski, to nie znaczy, iż każdy film Vegi mi się podoba prawda?

ocenił(a) film na 1
miarara

'na piszę"?...nie no to ja zwracam honor NIE TĘPA osobo... krytykowac innych zaslaniajac sie zdjeciem aktorki - najlepiej :) odbij juz :)

kluska83

Napiszę, czasem na piszę, jak to bywa z telefonicznymi słownikami. Nie ma ani jednego mojego zdjęcia w internecie i to sie raczej nigdy nie zmieni, a na pewno nie po biadoleniu jakiejś ignorantki. To, że nie jestem internetową amebą wrzucającą do sieci swoje dane, zdjęcia co wpieprzam w knajpie itd., to nie znaczy, że nie mam prawa pisac.

ocenił(a) film na 1
miarara

to ze nie wrzucam co wpieprzam w knajpach tylko mam odwage pokazac siebie a nie trollowac pod przykryciem zdjecia z neta znaczy ze mam prawo pisac...:)
oraz oceniac filmy wedlug wlasnego uznania... zakompleksiona amebo:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones