PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10022445}
4,4 8 173
oceny
4,4 10 1 8173
2,8 6
ocen krytyków
Plan lekcji
powrót do forum filmu Plan lekcji

Film nisko oceniany, a jakże, bo polski. Jakiś pseudo krytyk z tego portalu wprost stwierdza, że czerpie z Hollywood i obniża przez to ocenę, jednocześnie wystawiając dużo świetnych ocen amerykańskim filmom oceniając je już innymi kategoriami. Jakże obiektywnie! Zabawne jest te traktowanie polskich filmów inaczej i ocenianie ich jakimiś odrębnymi kategoriami, surowiej i z większym oczekiwaniem. Gdyby to był film z hameryczki to ci sami pseudokrytycy wystawiający 2/10 by wystawiali 7 i więcej i by się nad nim spuszczali xD smutne że tyle ludzi jest zakompleksionych na punkcie swojego kraju i gdy tylko coś tu wyjdzie od razu jest traktowane jako minus obniżający ocenę. No ale miłego zachwycania się jednocześnie Marvelem czy innymi filmami akcji dla mas które są na niewiele wyższym poziomie, bo tylko z lepszymi efektami i "gwiazdorską obsadą" xDDD

ocenił(a) film na 7
Kleotin

Pełna zgoda :) czasami się zastanawiam czy ja z tymi krytykami to oglądałam ten sam film czy może jednak zupełnie inny,bo tak jakby z tych recenzji wnioskujac to bywa,że mam wątpliwości:D
Hejtowac każdy może, ale napisać coś pozytywnego to już nie każdemu się chce albo woli dowalić. Smutna prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones