PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=573524}

Plan ucieczki

Escape Plan
6,9 80 372
oceny
6,9 10 1 80372
5,6 5
ocen krytyków
Plan ucieczki
powrót do forum filmu Plan ucieczki

Świetny film. Jasne, że można się czepiać szczegółów i detali - świetna gra aktorów, interesująca fabuła. Dlaczego Stallone nie otrzyma Oskara za całokształt?? Tylu "krytyków filmowych" się na nim nachapało jak wygłodniałe pijawki. Te ileś tam nagród "malin" - a przecież to jest świetny aktor!! I wciąż będzie grał i widać, ze potrafi.

ocenił(a) film na 9
kkutz

Nie wiem, czy pójdą na emeryturę, ale raczej nie wyobrażam ich sobie jako grzecznych dziadziusiów popijających kawkę w fotelu. To jest typ faceta, który dostaje zawału podczas skoku z samolotu, dwie godziny i cześć.
Oby żyli jak najdłużej i grali jak najdłużej. Inaczej rozniosą dom w strzępy.

ocenił(a) film na 9
TangoAndWaltz

A Maliny to już na forum Sly'a obrobili ze wszystkich stron. Poza nielicznymi wyjątkami wszyscy są zgodni, że paru chuderlaków wylewa w ten sposób żółć.

ocenił(a) film na 9
TangoAndWaltz

Pomysł takiej "nagrody" nie jest zły, ale te filmy, które je dostają (lub aktorzy) - nie zasługują na tytuł najgorszego itp.
Swoją drogą zmałpowali to w Polsce - "Węże" i dali taką beznadziejną nazwę, kojarzącą się z fałszem, krętactwem itp. Nie mogłaby być cytryna czy chociażby po prostu "Malina" jak w USA? Przecież taka nazwa nie jest chyba zastrzeżona? Pozdrawiam. PS. Stallone jest dobrym, niewykorzystanym aktorem komediowym no a Oskar za całokształt to by się należał bo całe stada ludzi od producentów poprzez krytyków na handlu skończywszy nachapało się przez parędziesiąt lat mnóstwa kasy z pracy tego jednego "beznadziejnego" )) aktora!!

kkutz

Węże akurat całkiem nieźle pasują jako polski odpowiednik malin. Nasza rodzima nazwa wzięła się od "Klątwy Doliny Węży".

kkutz

No ja nwm skoro niezniszczalnych 4 i ramba 5 Stallone nie zrobił twierdząc że już nie daje rady na planie (zasłabnięcia przy coraz nowych filmach i takie tam) oznacza jednoznacznie że już w zasadzie czas na emeryturę piszę to z niechęcią bo bardzo chciałem oba te filmy zobaczyć

ocenił(a) film na 9
dj_carlos

Aktorzy się starzeją czy nawet umierają, ale pozostają w filmach. Polecam ci (może widziałeś) "Stój bo mamuśka strzela" i skrytykowany i obśmiany "Kryształ górski" - można sięgnąć do starszych. Aha i jeszcze film, w którym Stallone był kierowcą zawodowym (?), opiekował się synkiem i był zawodowym ? graczem/zawodnikiem w siłowaniu się na rękę. Fajne filmy, nie tak popularne jak Rambo czy Rocky, ale pokazują jakie facet miał (ma?) możliwości jako aktor. Pozdrawiam!

kkutz

Ameryki tym nie odkryłeś że aktorzy się starzeją czy umierają haha. A ja tylko się odniosłem do tematu co u góry napisałeś że powoli się już zbliża czas ich emerytury a przynajmniej tej w kinach akcji choć w filmach których nie wymagało by siły fizycznej typu thrillery dramat czy choćby komedia mogą nadal się spisywać w sumie aż do śmierci.jakby co widziałem te filmy co wymieniłeś że stallonem . no i to chyba tyle!

kkutz

Over the top

ocenił(a) film na 6
dj_carlos

No jednak piątą część przygód Johna Rambo, Stallone zrobił. Może uda mu się także z kolejną częścią Niezniszczalnych.