PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804915}
6,4 63 061
ocen
6,4 10 1 63061
4,9 18
ocen krytyków
Planeta Singli 2
powrót do forum filmu Planeta Singli 2

Z jednej strony nie mogę się doczekać, bo pierwszą częścią jestem zachwycona, ale z drugiej jak zobaczyłam, że gościnnie pojawi się tam Maffashion i grupa Vox, to drżę z niepokoju. Boję się, że przekombinują i zamiast miłego romantycznego film, wyjdzie typowa polska komedia.

Kacha16

W "jedynce" wystąpił Sławomir oraz rechot Dody i tragedii nie było... ;)

rallycan

jaki sławomir? i gdzie był rechot dody? pytam serio, widziałam ją chyba z 6 razy, ale nie mam pojęcia o czym mówisz :D

tolerancja91

Jeden z dwóch meneli w scenie kulminacyjnej w Łazienkach :) Zresztą Sławomir Zapała jest aktorem, pamiętam go z kilku epizodycznych ról. A rechot Dody – w programie Wilka. Co prawda raczej nie w jej wykonaniu, ale tylko jedna "celebryta" tak się śmieje w Polsce. Poza tym ta kukiełka... :)

rallycan

A fakt, teraz już przypominam sobie te momenty :D Sławomira znam prawdę mówiąc głównie z naglowkow w internecie. A te piosenkę o zakopanem, to byłam zmuszona słyszeć parę razy przypadkiem. Koszmarek :) ale Polacy to lubią, a on chyba wyczuł w tym interes, skoro mało grał. Rola jak rola, co to dla aktora ;)

tolerancja91

Chyba że pytasz, kto to w ogóle jest Sławomir? ;)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Sławomir_Zapała

ocenił(a) film na 7
Kacha16

Ja myśle że grupa Vox może akurat fajnie wyjść :)

Ta_Alexandra

Ja mam srednie uczucia po zwiastunie. Jedy ka byla urocza i fajna, a zwiastun dwojki wydaje sie dla mnie sredni, troche prostacki, bez tego uroku, a z wulgarnoscia i zboczeniem. Czy w kazdej takiej komedii musi byc seks tak jak tu jakas wulgarna scena gdzie glowna bohaterka go przylapie? Dla mnie to troche zenujace. No i te niektore teksty. Czasem bawia mnie takie komedie, ale ta slynela z takiego uroku i to by bylo lepsze.

monika220

Zgadzam się,że zwiastun wydaje się trochę prostacki, miejmy jednak nadzieję,że takich scen nie będzie dużo i film będzie udany. Trzeba będzie wybrać się do kina, aby samemu ocenić.

ocenił(a) film na 6
monika220

Dokładnie takie same odczucia miałam po zobaczeniu zwiastunu. We wszystkich komediach jedno i to samo, a te prostackie sceny i żarty bawią chyba tylko samych idiotów. Jedynkę oglądałam kilka razy, bo była zabawna i wzruszająca zarazem, myślę że to jeden z lepszych polskich filmów w ogóle. A teraz też jestem pełna obaw, że to zepsują. No ale cóż, oby nie, przekonam się już w piątek :)

Kacha16

myślę że będzie spoko :) obejrzymy i wtedy ocenimy. Nie ma co się zniechęcac

użytkownik usunięty
Kacha16

Ja na film idę dzisiaj z udziałem aktorów.Powiem ci jak było:)

ocenił(a) film na 9

Film super polecam, pełen humoru

ocenił(a) film na 8
cobrastolarz

Tak,humor na wysokim poziomie. Jest też jednak sporo wzruszających wątków i scen,które świetnie współgrają z całością.

ocenił(a) film na 10
Kacha16

Też się tego obawiałam. W tym przypadku jednak druga część filmu okazała się być świetna. Na prawdę podczas seansu śmiałam się bardzo dużo, momentami do łez. Co więcej były też momenty wzruszenia... Film jest świetny - mogę go zaliczyć do moich ulubieńców. Już nie mogę doczekać się trzeciej części.

użytkownik usunięty
Kacha16

Byłem na premierze z aktorami i spokojnie klimat jest zachowany:)

Ok rozumiem. No jq tez wybiore sie mimo wszystko do kina, zeby sie przekonac :-)

użytkownik usunięty
monika220

No i jeszcze żeby ci zrobić niespodziankę już za 4 miesiące będzie część 3:)

użytkownik usunięty

Nawet 3.

ocenił(a) film na 7
Kacha16

Ja już widziałam i muszę przyznać, że miło się to oglądało. i tak jak myślałam wątek z grupą vox był nawet zabawny :D

ocenił(a) film na 8
Kacha16

Byłem. Jest lepszy od jedynki. Cała sala naprawdę się śmiała i to prawie cały czas. Polecam.

ocenił(a) film na 8
Kacha16

Właśnie wróciłam z kina. Wątki których się obawiasz mega krótkie, a z VOXem całkiem zabawny :)

unostoppable

Ogladalam i faktycznie nie jest zenujace jak myslalam po zwiastunie. Zdarzyla sie jakas ze ujaca scena lub gorsze momenty, ale ogolnie dobrze. Troche gorzej od jedynki tylko dlatego ze tutaj wszystko dla mnie dzialo sie troche za szybko i za wiele jednak bylo pokazane w zwiastunie. Reszta ok posmialam sie i glowni bohaterowie bardzo do siebie pasuja :-)

ocenił(a) film na 10
Kacha16

Była, widziałam i mieliście racje! Wszystkie moje obawy związane z tym filmem okazały się bezsensowne! Film jest zabawny momentami bardzo wzruszający. Sala kinowa wypełniona po brzegi śmiała się i czuje, że ten film pobije sukces 1, bo dawno nie było tak dobrej polskiej komedii. Teraz z niecierpliwością wyczekuje 3 ;)

Kacha16

Serdecznie polecam ! Druga część w niczym nie ustępuje pierwszej, mało tego, powiedziałabym że pod względem komediowym jest jeszcze lepsza niż ta pierwsza. Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha klasa sama w sobie (jak zawsze światowy poziom gry aktorskiej), do tego wątek Tomasza Karolaka z joginem (wymiatają chłopaki), Piotr Głowacki (cudowny w roli Marcela), Iza Miko (the best), plus magiczny klimat Bożego Narodzenia. Naprawdę bardzo dobra komedia romantyczna z dobrymi dialogami, wywołująca mnóstwo uśmiechu na naszych twarzach :) A o to chyba w tym wszystkim chodzi. Czyż nie ?

wiktoria24

Ostatnia scena tez swietna :-)

monika220

Oj tak :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones