PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804915}
6,4 63 093
oceny
6,4 10 1 63093
5,0 19
ocen krytyków
Planeta Singli 2
powrót do forum filmu Planeta Singli 2

Polecam!!!!

ocenił(a) film na 10

Byłam, widzialam, gorąco polecam. Jeszcze lepszy niż pierwsza część. Prawie cały film można płakać ze śmiechu, cała sala w Gdańsku się śmiała. Idealny na odstresowanie, poprawę humoru. Duet Stuhr i Więdłocha znowu daje radę. Trójkąt
Książkiewicz, Karolak i jogin to mistrzostwo świata. Po le cam !!! P.s. Będzie 3 część Walentynki 2019

Monika_Leyk

Twoja opinia wygląda bardzo wiarygodnie.
PS Sfilmowani na TT piszą, że to film z paradoksem Karolaka, tzn. film jest tak "dobry", że jego najbardziej udanym elementem jest gra aktorska Karolaka.

ocenił(a) film na 9
Monika_Leyk

Popieram, dwójka zdecydowanie lepsza od jedynki. Jako fanka Planety bałam się że nowy reżyser może nie dać rady a jednak okazało się, że poprowadził film zdecydowanie lepiej niż jego poprzednik. I cieszę się że będzie trójka.

ocenił(a) film na 10
Monika_Leyk

W Poznaniu również dużo śmiechu. W moim przypadku momentami aż do łez. Wzruszyć też się można było. Na prawdę świetny film. Polecam! Fajnie też jest wybrać się na niego w okresie już świątecznym, bo program, w którym udział biorą główni bohaterowie ma charakter bożonarodzeniowy. Masz rację duet Więdłocha&Stuhr to mistrzostwo. Nie przypominam sb innego takiego w polskim kinie. Tak samo wątek bohaterów drugoplanowych - bardzo śmieszny. Takiego obrotu spraw w tym przypadku się nie spodziewałam (że ten do tego ;))

ocenił(a) film na 10
Monika_Leyk

Polecam. 2 jeszcze bardziej bawi. Nie było momentu bez śmiechu. Cała sala rozbawiona.

użytkownik usunięty
lidia_marciniak

Dla mnie minimalnie gorszy od jedynki ale fakt genialny film:)

Dokładnie, minimalnie gorszy, bo fabularnie na pewno mniej atrakcyjny, ale jeśli chodzi o elementy komediowe, to nie wiem, czy jej nie przebił

Dla mnie również gorszy od jedynki. Tam grane postaci wydawały się realniejsze. Świeże. Tutaj do połowy, z roznymi momentami film był bardzo średni. Dopiero końcówka ( druga połowa) mnie wzruszyła. Też postać Książkiewicz i Karolaka jakas przygaszona.. ( w stosunku do jedynki).. Czuć, że to nie klimat pierwszej części, gdzie nie brakowało mi żadnego puzla. A tu w tle jakby cień, który psuje ogólny odbiór.. Ciekawe jak trzecia część.. a film zapowiadał się bardzo dobrze, mam nadzieje ze odzyska blask..

Monika_Leyk

Sponsorowane wpisy? Stawiam na to, że ten film to mierna komedyjka. Na wielu polskich komediach można się co najwyżej parę razy uśmiechnąć.

_minotaur__

Nie są sponsorowane. Potwierdzam, świetna kontynuacja. Prawdę mówiąc, nie przypominam sobie w polskim kinie równie udanej od 20 lat. Większy nacisk postawili tym razem na elementy komediowe. Chyba wybiorę się nawet drugi raz, bo wczoraj na moim seansie ludzie zagłuszali śmiechem dalszy ciąg tekstów. Niektórzy to aż nie potrafili się opanować i śmiali się jeszcze przez kilkanaście sekund na kolejnej już scenie. Ja sama popłakałam się ze śmiechu na trzech scenach. Sporo żartów słownych, bardzo dużo sytuacyjnych. I rzeczywiście Karolak dał czadu. Natomiast jeśli chodzi o główną parę, to Więdłocha miała mniej scen niż Stuhr, ale to też dlatego, że w przeciwieństwie do jedynki ta część była bardziej z jego perspektywy

tolerancja91

" Ja sama popłakałam się ze śmiechu na trzech scenach."

...to niezbyt dobrze świadczy o Twoim poczuciu humoru...

Cóż.. film jako kontynuacja średni, ale jak na polską komedię całkiem przyzwoity. Ale, powiedzmy sobie szczerze - szału nie ma!. Więdłocha jest piękna, ale grać nie potrafi, Kula podobnie- aktorskie drewno, Stuhr jak Stuhr, za to pozytywnie zaskakuje Karolak. Humor sytuacyjny niskich lotów, no i dużo wstawek typu "k*#@a", "ch*j", " ja p*#$%*@e" itp, które faktycznie wywoływały radosny rechot na sali.

Shalimar00

wybacz, ale nie bardzo rozumiem, co masz do mojego poczucia humoru :D nie byłam jedyna, której łzy poleciały na scenie zajęć z jogi

ocenił(a) film na 5
Shalimar00

Dokladnie!

ocenił(a) film na 6
tolerancja91

Też bym chciała, żeby współczesne "komedie" rozśmieszały mnie do łez. Animacje zdecydowanie trzymają lepszy poziom, ale już chyba nic nie będę w stanie powtórzyć sukcesu Shreka i ewentualnie pierwszej części epoki lodowcowej.

Wiem, że gusta są różne, ale nie umiem uwierzyć w te sale kinowe, które pękały ze śmiechu. W niektórych scenach można się uśmiechnąć i tylko tyle...

N00NA

Widocznie na swoim seansie tak nie miałaś, ja tak

ocenił(a) film na 5
_minotaur__

Przysięgam bylam nikt się nie śmiał .Maciej i piotr g.grali,reszta miernie stroila minki,zenada choc odmozdzyc się można.na bilecie unlimited

ocenił(a) film na 5
Monika_Leyk

To chyba na dwóch różnych filmach byliśmy. Na pokazie w Gdańsku, śmiech na sali pojawiał się sporadycznie.

Tomstar

Współczuję zatem widowni i najwyraźniej Pańskiego "wysublimowanego" poczucia humoru

ocenił(a) film na 2
tolerancja91

Nie uratujesz swoim zachwyceniem tak sztywnego filmu. Film dla sztywniaków?

ocenił(a) film na 5
Tomstar

W Bydgoszczy także pojedyncze incydenty śmiechu... i nie mam wysublimowanego poczucia humoru.

ocenił(a) film na 7
monika_piotr

akurat bydgoszcz to stan umysłu, nie ma się czym sugerować... film dobry, z pewnością nie genialny. Lekki, przyjemny, na odmóżdżenie.

ocenił(a) film na 2
Tomstar

bo film to tandeta, jedyne co go ratowalo to, gruby dzieciak i rzadkie glupie teksty.

ocenił(a) film na 10
Tomstar

Byłam na pokazie przedpremierowym we wtorek szanowny Panie :)

ocenił(a) film na 8
Monika_Leyk

dobry smieszny film

ocenił(a) film na 1
dexter200

Czemu nikt nie dał 16?

ocenił(a) film na 6
Monika_Leyk

Pytanko, czy trzeba znać pierwszą część, żeby obejrzeć drugą?

ocenił(a) film na 10
no_bo_co

Można obejrzeć najpierw drugą A potem pierwsza. W pierwszej wiadomo jest jak się poznali A druga jak weszli w zwiazek

ocenił(a) film na 2
Monika_Leyk

smialas sie bo inni sie smiali... film kaszana.

ocenił(a) film na 10
Ponczas22

Kaszana to twoja .... :D

ocenił(a) film na 8
Monika_Leyk

Pierwsza część była świetna. Były sytuacje, skłaniające do śmiechu lecz w moim odczuciu,więcej było scen wzruszających. W dwójce mamy odwrócone proporcje: jest nostalgia i olbrzymia dawka wesołości. Przy tym nieco więcej rozmachu. Ze zwiastunu wynika, że kolejna część również dostarczy wielu pozytywnych emocji.

ocenił(a) film na 1
Monika_Leyk

Nie wiem czy zapłacili ci za tą opinie, czy poziom Twojej osoby jest tak niski, ale ten film to dno. Ani jednego zabawnego momentu. Ludzie śmiali się chyba bo szkoda im było kasy który wydali na te wypociny. Pierwsza część była do przeżycia ale to jest dno.

ocenił(a) film na 10
kailer

Hejt w czystej postaci. Skoro nie lubisz takich filmów to po ... chodzisz? Pewnie dziewczyna Cię zmusiła

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Monika_Leyk

piszesz hejt, a sama nazywasz kogos frajerem, matko boska, co za ameba

ocenił(a) film na 3
Monika_Leyk

Płatne opinie są śmieszne. Film jest rzekłabym bardzo słaby.

bryszka

Dziwnym trafem prawie wszyscy użytkownicy, którzy dają temu filmidłu oceny rzędu 9 czy 10/10 mają założone konta na Filmwebie od niedawna i tylko 1, góra 2 oceny :D Pani pisząca ten post oceniła film "Blade Runner 2049" na 3, a "Planetę Singli 2" na 10 :) Także tego...

olka0207

Sorki, ale ja jestem zarejestrowana od jakis 8 lat, a wchodzę na ten portal od dobrych 15, także skucha. Wielu użytkowników bardzo dobrze mnie kojarzy i na pewno nikt mi za nic nie zapłacił. Uważam po prostu, że na tle szamba, jakie się produkuje od dłuższego czasu pod banerem komedia romantyczna, ten nie wyszedł wcale aż tak najgorzej. Wiadomo, ze nie jest to żaden odkrywczy film, ale zwykłą niesprawiedliwością jest zestawianie takiego filmu z komedyjkami typu pokaż kotku, porady na zdrady, czy inny kicz

ocenił(a) film na 3
tolerancja91

To przecież nie do Ciebie skierowane.
A jeśli akurat jesteś tym kto wysoko ocenił ten film bo ma taki gust (nie wiadomo na ile bo ukrywasz oceny, wstydzisz się ich? ) to może jesteś tym rodzynkiem w cieście..

Najprawdopodobniej w Twoim przypadku jest to skucha, w innym nasuwałoby mi się porzekadło "uderz w stół a nożyce się odezwą"..

Pozdrawiam

Rajwant

nie wstydzę się swoich ocen, są widoczne dla moich znajomych (a jak ktoś najedzie na moją osobę widzi wyraźnie, że oceniłam ponad 1400 filmów i mam ponad 3000 wpisów na forum,, z tego chociażby powodu dostaję mnóstwo zaproszeń od obcych kompletnie mi osób, ale akceptuję tylko osoby, które znam z dyskusji i znam ich gust filmowy), natomiast sam film oceniłam na 7, ale trzecia już mi się nie podobała

tolerancja91

prawdę mówiąc trzecią część można by postawić obok wspomnianych przeze mnie wyżej produkcji ;) i nie ukrywałam w kilku tematach dot. tej części, że mi się w miarę podobała, dlatego to nieprawda, że wszyscy normalni uzytkownicy oceniają ten film na 1, czy 2

Rajwant

I jestem trochę zaskoczona, że nie widać głównej strony z moimi najwyżej ocenionymi przeze mnie filmami oraz ulubionymi (wyświetlali chyba 5 produkcji), a i jeszcze co chcesz zobaczyć ;P + jak się wchodziło na profil było kiedyś widać pierwszą stronę ostatnio ocenionych (jakieś 15 produkcji)... to mnie trochę zdziwiło, ale najwyraźniej coś pozmieniali przy kolejnych odsłonach zmian technicznych na filmwebie. Zresztą wydaje mi się, że jeszcze dawno temu ocena była widoczna jak ktoś pisał komentarz pod filmem, natomiast nie było można przeglądać wszystkich ocenianych przez kogoś filmów... no ale najwyraźniej coś się pozmieniało, nie moja wina, zażalenia należy kierować do tych dziennikarzyn z filmwebu, nadających tytuły artykułom, poczynając od "Że co?!" ;D

ocenił(a) film na 3
tolerancja91

Dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam

Monika_Leyk

2 oceny, z czego blade runner na 3... dziekuje, następny troll proszę!

Monika_Leyk

Jak ja "uwielbiam" oceny 10/10 bo argument taki, że cała sala się śmiała.... W kinie to taki efekt domina. Ktoś się zaśmieje głośno bo koleżanka popcorn rozsypała. Za tą osoba cała sala huczy. Potem wchodzą tacy na filmweb i wystawiają ocenę 10 bo ludzie mieli "ubaw po pachy" w kinie

ocenił(a) film na 5
Monika_Leyk

Płakać to można tylko z powodu iż nadal żyją takie tepaki jak ty

Monika_Leyk

No skoro cała sala w Gdańsku się śmiała, to musi być śmieszny. Przecież tam mieszka najśmieszniejszy człowiek świata - Lech Bolęsa.

ocenił(a) film na 8
Monika_Leyk

Popieram,może na 10 nie zasługuje bo żadne to arcydzieło,ale na 8 spokojnie tak.Jak dla mnie również lepszy od 1 części,dużo dobrego humoru.Idealny na poprawę humoru i na dobrze spędzony czas ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones