PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698022}
4,6 138
ocen
4,6 10 1 138

Pleasure Island
powrót do forum filmu Pleasure Island

Dean po wielu latach wraca do rodzinnego miasta. Mężczyzna musi stawić teraz czoła demonom przeszłości i wyznać pewien sekret przyjaciółce z dzieciństwa.

qaz1

noty ma kiepskie :/

Justka1985_filmweb

wiem ale to będzie taka opowieść obyczajowa a w takiej chodzi o dobre prowadzenie histori więc też się czaję i czaję i boję się zaryzykować

Justka1985_filmweb

plusem może być sceneria angielskiego miasta

ocenił(a) film na 6
qaz1

Opis jest mylący. Chłopak po latach wraca do rodzinnego miasteczka, by odnaleźć dawną przyjaciółkę z dzieciństwa. Dean, Jess oraz jej mąż byli kiedyś najlepszymi przyjaciółmi. Dean chcąc ujawnić pewną tajemnice, odkrywa problemy przyjaciółki oraz swojego ojca. Świetna sceneria, fabuła też niczego sobie. Gra aktorska do zniesienia tylko muzyka...tragedia.

Nemiroff31

czyli nieporzałuję co ?

ocenił(a) film na 6
qaz1

Ja zaryzykowałem i nie żałuje :)

Nemiroff31

Nie żartujmy,bo aktorstwo jest nędzne,a filmów o podobnej fabule to było na pęczki.Po kilkunastu minutach już można przewidzieć jak potoczy się fabuła do samiuteńkiego końca.Nie będę komentował np. morderstwa ojca Jessa,bo chyba twórcy całkiem zapomnieli,że nie żyjemy w świecie bezprawia.Tak,jak i śmieszna jest naiwność Jessa,gdy idzie do domu mordercy ojca....

ocenił(a) film na 4
pawelk1504

Niestety czasami świat bezprawia istnieje - Pruszków itp.

BohseOnkelz

Z tym przykładem Pruszkowa, to trafiłeś kulą w płot, bo akurat jestem z... Pruszkowa i wcale takiego "dzikiego zachodu", jak to opisują, czy to "skruszeni" bandyci, czy to pismaki nie było...

ocenił(a) film na 4
pawelk1504

W takim razie zwracam Honor ;p

BohseOnkelz

Spoko - po prostu nie wierz we wszystko co usłyszysz, bo ubarwione historie lepiej sprzedają się...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones