Salmon Fishing in the Yemen

1 godz. 52 min.
6,4 23 881
ocen
6,4 10 23881
9 776
chce zobaczyć
6,0 5
ocen krytyków
{"rate":6.0,"count":5}
{"type":"film","id":545486,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Salmon+Fishing+in+the+Yemen-2011-545486/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Połów szczęścia w Jemenie
  • Film_Polski ocenił(a) ten film na: 8

przypowiastka filozoficzna na temat potrzeby wiary w sens tego, co się robi. Zwłaszcza jeśli robi się coś (pozornie, jak się okaże) irracjonalnego.
    Do pełni szczęścia brakowało mi jedynie ciut większej dozy bajkowości w końcówce filmu. Albowiem tutaj, niestety, przyszłe szczęście dwojga zbudowane będzie na gruzach jednego rozbitego małżeństwa i jednego narzeczeństwa.
    Ale i tak jest nieźle. Zobaczyć i przemyśleć - naprawdę warto.

PS Emily Blunt jest bardzo atrakcyjną kobietą. Ale chyba, przynajmniej w scenach "korporacyjnych" powinna raczej nosić się bardziej profesjonalnie i ubierać tradycyjny business suit miast kolorowych, letnich sukienek.

• Film_Polski ocenił(a) ten film na: 8

Film_Polski Przerywniki satyryczne pokazujące politykę PR-ową Gabinetu JKMości - mniej więcej na poziomie Roberta Górskiego udającego premiera Tuska. Chciałem przez to powiedzieć, że czasami nawet są trochę śmieszne.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 8

Film_Polski Zgadzam się. Przyjemnie się oglądało, opowiedziana bez pośpiechu pozytywna historyjka, plus trochę angielskiego humoru z zaplecza polityki.

• alpinos ocenił(a) ten film na: 7

Film_Polski Niegłupia film romantyczny (raczej nie komedia romantyczna), z ciekawymi dialogami i bardzo ciepłymi postaciami. Dużo pozytywizmu dla odbiorcy. Moja ocena 6,60. Uwagi na temat image"a Pani Blunt jak najbardziej słuszne.