Po prostu chłopak

Just One of the Guys

1985 1 godz. 30 min.
6,3 1 050
ocen
6,3 10 1050
457
chce zobaczyć
{"type":"film","id":35541,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Just+One+of+the+Guys-1985-35541/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Po prostu chłopak
 • Bruce_Lee ocenił(a) ten film na: 7

  Chyba nie muszę pisać, że pod koniec ciężko się przyzwyczaić, że Terry to jednak dziewczyna :) Dobrze zagrała. Ogólnie niezły i śmieszny filmik.

 • coeman ocenił(a) ten film na: 7

  Bruce_Lee Zgadzam się, że to naprawdę zabawna komedia. Miałem ten film ocenić niżej bo przeszkadzało mi na początku sztuczne deklamowanie roli.
  Z ujęcia na ujęcie było lepiej i ogólna ocena wyszła na plus. Warto polecić fanom lat osiemdziesiątych.

 • TrefnaPanna ocenił(a) ten film na: 7

  Bruce_Lee Też uważam podobnie, że dziewczyna ta naprawdę dobrze wczuła się w męsko rolę. Nawet śmię powoedzieć, że podobała mi się bardziej jaki męski Terry niżeli damski. Szczególnie jednak lubię w tych filmach z lat 80' muzykę, klimat imprez, bardzo mi się też podobała dwójka przyjaciół udajacych przybyszy z innej planety. Oni byli poza tym wszystkim co się działo wokół. Brakuje mi pozwolenia na taką wolność i inność w obecnych czasach choć jakby nie patrzeć są bardziej nowoczesne i niby tolerancyjne to więcej w nich krytyki i negowania, sympatyczna i zabawna komedia. I. Dziwię się że trafiłam na nią dopiero teraz.