PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672273}

Pobawmy się

Come Out and Play
3,8 1 444
oceny
3,8 10 1 1444
Pobawmy się
powrót do forum filmu Pobawmy się

Na pewno film w pewien sposób kontrowersyjny. Nie codziennie spotyka się obraz, w którym dzieciaki mordują dorosłych, lecz na końcu same w dużej ilości giną. Wg. mnie przypomina to trochę zombie movies z tym, że żywe trupy zastąpiły właśnie ogarnięte transem bachory. Olbrzymią wadą są niedoróbki fabuły. Dlaczego dzieci ześwirowały? Co powodowało ten trans? Każdy film, nawet prostackie obrazy o zombie miały jakieś wytłumaczenie. Ten nie ma. Od tak pewnej nocy gówniarze postanowiły wymordować całą społeczność na wyspie. Do gry aktorskiej nie miałbym większych zastrzeżeń. Nie irytuje, ale nie jest błyskotliwa. Muzyka chciała, aby ten film był groźny, ale jakoś jej nie wychodziło. Ogólnie dam 4. Dla mnie to po prostu przeciętny film o zombie ze zmianą głównych aktorów na nieletnich.

ohjehr

jak wrzucasz spoilera to weź człowieku poinformuj o tym

ocenił(a) film na 3
kasiaiw

Brakiem spojlera informuję o tym, że film jest marny i nie warto go oglądać.

ocenił(a) film na 2
ohjehr

Wytłumaczenię normalnie funkcjonujący człowiek może sobie dopowiedzieć, demony czy istoty z kosmosu, mało ważne, tajemniczość jest tutaj akurat plusem. Gdybyś trafił na taką wyspę też byś nie wiedział o co chodzi i potęguje napięcie, stąd aż 2/10 pkt ode mnie. Ale te głupie bezsensowne zachowania dorosłych nie dają normalnej osobie spokojnie na to patrzeć, powielone bezsensowne błędy 1000 innych tanich filmów dla upośledzonego widza (według producentów tego filmu). Pomysł dobry, ale zmarnowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones