PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112860}

Pociąg grozy

Horror Express
6,3 1 707
ocen
6,3 10 1 1707
Pociąg grozy
powrót do forum filmu Pociąg grozy

ciekaw jestem coz to za cudo heheh.... jak obejrze to cos napisze

ocenił(a) film na 7
dr_E__Brown

Skąd ściągasz ten film? To horror z mojego dzieciństwa (7 lat). Nagrałem go z Polsatu - emitowany był w piątek, a polsat nadawał wtedy może 8 godzin dziennie.... To straszna bajka, ale mnie, bachorowi, bardzo się podobała. Od tego momentu nigdzie nie widziałem, żeby Horror Express miał być gdzieś nadawany. Także sklepy i wypożyczalnie nie były weń zaopatrzone..

Daniel84

www.suprnova.org - w dziale horrors, sciagasz poprzez jakogos klienta torrent, powodzonka:)))

ocenił(a) film na 7
dr_E__Brown

Całkiem zabawny film, oglądnołem go dzisiaj i co ciekawe przez Winampa, nawet nie było tak strasznie z odtwarzaniem. Dało sie oglądać ,prawie jak zwykły film z płytki i co ciekawe nie przerywało jak zwykłe TV co kilka sekund :) .A film polecam dla koneserów albo dla ludzi znudzonych nowymi filmami ,naprawde warto ..

dr_E__Brown

a nie mógłbyś zrobić mi kopii?, widziałem ten film z 15lat temu i bardzo mi na nim zależy, mam sporo horrorów na wymianę i nie tylko, napisz dvd_gazeta@wp.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones