PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862867}

Podejrzana

Heojil kyolshim
6,8 10 407
ocen
6,8 10 1 10407
7,0 44
oceny krytyków
Podejrzana
powrót do forum filmu Podejrzana

Amerykanie patrzcie się i uczcie.

Widzę że dużo płaczu na filmwebie ale mi się podobał. A że to za mało krwi, a że zakończenie nie takie jak trzeba. Wg mnie było w sam raz, fajny powiew świeżości jak się tylko oglądało amerykańską papkę przez ostatni rok oraz polskie raczyska.

ocenił(a) film na 7
EMERSION

Pokazał to też pewien Chińczyk swego czasu, Mistrz Kar Wai Wong w Spragnionych Miłości ;)

Ale owszem, mimo tego, że Podejrzana to chyba najsłabszy film jednego z moich ukochanych reżyserów Park Chan Wooka, to i tak jest to świetne kino i udany zarówno kryminał jak i film o miłości

ocenił(a) film na 8
EMERSION

Dokładnie tak. Praktycznie tutaj nie ma żadnych scen seksu, a chemia między głównymi bohaterami aż wycieka z ekranu.

Alex303

Za to smaruja sie pomadka do ust...

ocenił(a) film na 5
EMERSION

Warto zobaczyć film?

ocenił(a) film na 6
AndrzejChyra4

nie, nudy

ocenił(a) film na 5
maggy14

Dzięki za komentarz

ocenił(a) film na 9
AndrzejChyra4

Zależy czy lubisz taki klimat. To nie jest amerykański film akcji. Ale jeżeli lubisz koreańskie kino to tak, film jest super, bardzo koreański jeżeli można tak powiedzieć. Jest fajna intryga, dość niecodziennie poprowadzona, są super kadry i aktorstwo pierwsza klasa.

ocenił(a) film na 5
EMERSION

Zwiastun mi się bardzo podobał. Może zobaczę

ocenił(a) film na 8
AndrzejChyra4

zdecydowanie tak!

EMERSION

dzięki za rekomendację, na pewno obejrzę ten film

ocenił(a) film na 6
EMERSION

A co ma miłość do seksu

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 8
EMERSION

A ja się podpisuję pod powyższą opinią. Trzeba się nastawić na spokojne kino, bez większych akcji, ale halo, to nie jest kino akcji i to, że ma wątek kryminalny go nim nie robi. Thrillerem też bym raczej go nie określiła, ale portrety psychologiczne postaci, ich historie są dobre. Ja bym podpięła film pod melodramat i romans, który tak jak powyżej pokazano w subtelny sposób. Przyciwieństwo kina zachodniego co, dla mnie osobiście, jest na plus. Kryminał jest raczej w tle, na głównej linii mamy tu ciekawych bohaterów i nietypową historię miłosną, która mogłaby się przydarzyć. Ja polecam, ale osobom oswojonym z koreańskimi produkcjami.

EMERSION

Chyba nie o miłości, tylko o pożądaniu, a pożądanie z natury powinno prowadzić do seksu. Dalekowschodnie podejście do seksu jest zupelnie inne niz zachodnie. Widac to w scenie seksu policjanta z żoną, czy scenie seksu w Parasite.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones