PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671646}
4,2 10 967
ocen
4,2 10 1 10967
2,8 5
ocen krytyków
Podejrzani zakochani
powrót do forum filmu Podejrzani zakochani

Po samym zwiastunie widać, że będzie to żałosny gniot jak 95% polskiego kina "romantycznego". Dobrze chociaż, że twórcy zwiastunu byli na tyle uczciwi, że pokazali dlaczego nie warto iść na ich film do kina.

palina28

mnie zastanawia kto jeszcze na takie polskie komedie chodzi do kina, bo to już nie tylko strata pieniędzy ale i czasu...

Mademoiselle315

Jak to kto :-)
Młodzi, zakochani, ona siedzi i uśmiecha się przy każdej głupiej kwestii, on siedzi i sie zastanawia dlaczego tak łatwo dał się zmusić żeby ona zaciągnęła go do kina na Zmierzch, na Titanica....przecież są prostsze sposoby na seks.. :D

Polskie kino od dobrych kilkunastu jeśli nie więcej lat - leży i prosi żeby je dobić.
Nie mamy w swoim dorobku żadnych ciekawych filmów od daaawna.
Same komedie romantyczne, marne dramaty, komedie romantyczne, komedie romantyczne i ....tyle.
Nie ma się zatem co dziwić, że polscy aktorzy, nawet Ci najlepsi - poziomem odbiegają od zagranicznych gwiazd ekranu.
Olbrychski jest dobry - ale Nicholsonowi do pięt nie sięga.
Kogo my mamy - Małaszyński, Żebrowski....i cała reszta - nie ma co porównywać z D.Washingtonem, Nicholsonem, Pacino, Connerym..itd.

Reasumując - polskie kino "sucks".. :)

Cuma

to moze pora zaczac sie umawiac z osoba o podobnym poziomie intelektualnym? kazde pieniadze wydane na ten film, chocby na 1 bilet, to wspomaganie finansowe studiow ktore kreca te szmiry. w tym czasie mogliby repreowac drogi, sprzatac ulice, usprawniac komunikacje miejska, cokolwiek.

Cuma

Ja bywałam zakochana, ale ciągnęłam chłopaków tylko na horrory xD. A tak poza tym jest dużo ciekawych filmów polskich z ostatnich lat! Dom zły, Pokłosie, Róża, Świnki, nienajgorsza Yuma. Aż tak źle nie jest, tylko komedie nam nie wychodzą. Takie zarabiacze kasy bez klasy i rasy.

palina28

Szkoda tylko że chłopacy iśc z tobą do kina nie chcieli i musiałaś przekupywać ich.

Cuma

A! I jeszcze Kołysanka.

palina28

popieram , bedzie gniot

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones