PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8727}

Podejrzani

The Usual Suspects
7,7 104 811
ocen
7,7 10 1 104811
7,6 34
oceny krytyków
Podejrzani
powrót do forum filmu Podejrzani

Świetnie nakręcony film czego zasługą jest rewelacyjnie napisany scenariusz. Film trzyma w
pewnym napięciu oraz pomimo początku który troszeczkę mnie nużył akcja cały czas narasta i
coraz bardziej wchodzę w fabułę filmu. Przede wszystkim wielki plus dla genialnych aktorów
szczególnie Specey'go oraz zakończenia totalnie odwracającego cały film, którego zupełnie się nie
spodziewałem. Z mojej strony 9/10

wieslaf16

Ja bym powiedział raczej że zakończenie do końca położyło film, tak oczywiste, z każdą minutą filmu było ono coraz bardziej przewidywalne.
A scenariusz.... Genialny bandyta konstruuje akcję mającą na celu zlikwidowanie jedynego człowieka który wie jak on wygląda, w wyniku której to akcji ten świadek faktycznie ginie, tyle że pojawia się kilkudziesięciu kolejnych korzy wiedzą jak wygląda, dodatkowo oprócz świadków po akcji są już fotki i odciski palców. No prawdziwie genialne;)

soplic68

Wiesz w dzisiejszych czasach mało jest reżyserów którzy pokuszą się o stworzenie , zainteresowanie odbiorcy oryginalnością filmu. Oglądając ten film musiałem się skupić na nim by dojrzeć to i owo, a stwierdzenie że banalna no coż może i dało się przewidzieć zakończenie , lecz rola Spaceyego udawany płacz i wiele innych zabiegów świetnie maskowało prawdziwe intencje i przynajmniej w filmie starają się ukryć to co wg ciebie jest oczywiste i przewidywalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones