PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8727}

Podejrzani

The Usual Suspects
7,7 104 811
ocen
7,7 10 1 104811
7,6 34
oceny krytyków
Podejrzani
powrót do forum filmu Podejrzani

i streścił mi pierwszą godzinę filmu? do momentu gdy verbal opowiada policjantowi legendę o soze. trzy razy oglądam ten film i za każdym razem uciekała mi gdzieś pierwsza godzina :/ z góry dziękuję :)

użytkownik usunięty
LadyAnarchy

Nie wiem, czy moja kolejność będzie prawidłowa. Pewne wątki mimowolnie zostały zapewne wyparte z pamięci, więc nie linczujcie mnie, jeżeli coś poknocę.1. Wybuch na statku. 2. Kolejne aresztowania podejrzanych. 3. Czytanie zdania w szeregu. Tu chodziło przede wszystkim o ustalenie tożsamości prawdopodobnego sprawcy. Świadek rozpoznałby go po głosie. 4. Aresztowanie Keatona. 5. Krótkie epizody z przesłuchań kolejnych podejrzanych. Kint, jako narrator, przedstawiał ich krótką historię. 6. Zapoznanie się mężczyzn w celi. 7. Zwolnienie z aresztu. 8. Przekonanie Keatona do pierwszego naskoku. 9. Napad na jadącą taksówkę z jakimś nadzianym grubasem i skorumpowanym policjantem. (a może to był radiowóz?) 10. Spotkanie z jakimś facetem i jego obstawą.<-> 11. Drugi napad, na parkingu, giną pierwsze ofiary. 12. Spotkanie z Kobayashim. W między czasie: opowieść Kinta o legendzie Keysera Soze.
Sądzę, że to tylko tyle. O ile czegoś nie opuściłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones