PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8727}

Podejrzani

The Usual Suspects
7,7 104 811
ocen
7,7 10 1 104811
7,6 34
oceny krytyków
Podejrzani
powrót do forum filmu Podejrzani

obejrzałem już drugi raz i wciąż nie widzę w nim arcydzieła... no nie wiem, ma dużo plusów
wiadomo: świetne aktorstwo (nie tylko Spacey ale i reszta), precyzyjny scenariusz, rozwiązania fabularne, struktura układanki, zaskakujące zakończenie, ogólnie dobre
połączenie kryminału, sensacji i thrillera, dobry film ale dla mnie tylko dobry... Nie ma
jakichś oscarowych zdjęć czy nastrojowej oprawy muzycznej, a klimat mógłby być bardziej
gęsty, do tego przez większość czasu raczej nudzi, a do ekranu jest się przykutym tylko przez
ostatnie 20 minut... dla mnie to za mało by uznać film za genialny tylko dlatego że nas
zaskoczył w końcówce i pozostawił tego rodzaju 'mykiem' dosadne wrażenie.

ocenił(a) film na 9
Nu_RaKu

Zdjęcia i klimat bardzo dobre, poza tym nie wiem czemu się akurat takich szczegółów jak zdjęcia czepiasz.
A motyw przewodni uważam za jeden z największych plusów, doskonale oddający tajemniczość filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=tyreQqjFJiQ
Zresztą dla kogo film był nudny dla tego nudny :)

Nu_RaKu

Genialny może i nie jest, ale na pewno jest świetny, fantastyczny.

ocenił(a) film na 9
Nu_RaKu

Klimat , Spacey i znakomita aczkolwiek troche przewidywalna końcówka. Dla mnie film rewelacyjny.

Nu_RaKu

W sumie to się nawet zgodzę...ino problem w tym że nigdy nie dowiem się jak film by mi się spodobał gdyby mi wcześniej tożsamości Kaisera Soze nie zaspoilerował serial "House M.D", że nie wspomnę o fakcie że trudno było mi brać na poważnie ostatnich parę ujęć z tego względu że najpierw widziałem "Straszny Film" a tam właśnie sparodiowali końcówkę "Podejrzanych".

ocenił(a) film na 8
marobot_2

Według mnie ten film jest bardzo dobry. Świetnie się go ogląda.

użytkownik usunięty
Nu_RaKu

Zgadzam się dobry, może nawet bardzo dobry, zależy kto co lubi, ale nie jest to arcydzieło.

ocenił(a) film na 7
Nu_RaKu

Aktorzy zagrali znakomicie, fabuła trzymała się całkiem nieźle kupy, ale sposób przedstawienia całej intrygi był mało ciekawy i dosyć bezbarwny. Jednak muszę przyznać, ze końcówka była mistrzowska i chociaż dla niej warto obejrzeć ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones