PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1331}

Podejrzany

Under Suspicion
7,3 17 125
ocen
7,3 10 1 17125
6,8 8
ocen krytyków
Podejrzany
powrót do forum filmu Podejrzany

W większej połowie filmu przypuszczałem, że to za bardzo przewidywalne, że Henry jest zabójcą- nie w tych rodzajach filmach, lecz szczerze mówiąc po przyznaniu się go nie spodziewałem się fajerwerek a jednak. Moim zdaniem film świetny dałem 9, a rzadko jestem taki szczodry.

ocenił(a) film na 7
PawloManUtd

Do czego to się nie przyzna człowiek jeśli przesłuchuje go wybitny glina ...
poprostu pękła mu psychika i się przyznał na całe szczęście dla niego złapali przwdziwego dewianta i to uratowało mu skórę.

ocenił(a) film na 9
tomucho77

Chory system prawny USA pozwolił by zamknąc nawet i Henrego za tą zbrodnie. Kiedyś był program w TV gdzie mówiono o takich absurdach, gdzie do zbrodni pod wpływem nacisków przyznało się więcej niż 1 osoba. i zapadły wyroki dożywocia dla 6 osób. Każdego wsadzili, choc dowody wskazywały tylko 1 sprawcę. Pewnie po apelacjach wyroki zmieniono, ale sam fakt takich metod jest straszliwy.

ocenił(a) film na 9
tomucho77

tu nie chodzi o glinę - on po prostu wszystko stracił i mu nie zależało

ocenił(a) film na 7
MJLC

Ale co stracił ?
Przecież nadal był bogaty...

ocenił(a) film na 9
tomucho77

żona go od dawna odrzucała i w dodatku miała go za pedofila mordercę - myślę, że hajs to przy tym nic :) wiesz, priorytety...

ocenił(a) film na 7
MJLC

Jak się ma kasę to i dupy są na pęczki.
Tak więc taką żoneczkę kopnąć w dupala i baj baj...

ocenił(a) film na 10
PawloManUtd

A ja przez napięte 33 lata mojego życia myślałem, że połowy są równe. A może jedna połowa jest większa ???

PawloManUtd

To po co się przyznał......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones