plakat filmu Podróż poślubna

Podróż poślubna

Honeymoon Travels Pvt Ltd.
6,7 600
ocen
6,7 10 1 600
190
chce zobaczyć
{"type":"film","id":388553,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Podr%C3%B3%C5%BC+po%C5%9Blubna-2007-388553/tv","text":"W TV"}]}
Podróż poślubna
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Film opowiada historię sześciu par. Wspólnie wyjeżdżają w podróż poślubną na Goa. Zara (Minissha Lamba) i Aspi (Abhay Deol) spotkali się jeszcze w dzieciństwie i po 16 latach nadal są tak samo zgodni i zakochani. Pinky (Amisha Patel) i Vicky (Karan Khanna) różnią się od siebie jak ogień i woda. Dziewczyna jest optymistką, a chłopakFilm opowiada historię sześciu par. Wspólnie wyjeżdżają w podróż poślubną na Goa. Zara (Minissha Lamba) i Aspi (Abhay Deol) spotkali się jeszcze w dzieciństwie i po 16 latach nadal są tak samo zgodni i zakochani. Pinky (Amisha Patel) i Vicky (Karan Khanna) różnią się od siebie jak ogień i woda. Dziewczyna jest optymistką, a chłopak wiecznie marudny. Madhu (Sandhya Mridul) i Bunty (Vikram Chatwal) poznali się przez internet. To również dwa inne charaktery - ona przebojowa, on nieśmiały. Jednak oboje ukrywają prawdę o sobie przed współmałżonkiem. Oscar Fernandez (Boman Irani) i Nahid (Shabana Azmi), którzy w przeszłości stracili ukochaną osobę. Dla obojga jest to drugie małżeństwo. Na przeszkodzie stoi jednak prawie dorosła córka Oscara. Partho Sen (Kay Kay Menon) i Milly (Raima Sen) są uzależnieni od rodziców, którzy wmówili im, że małżeństwo to manipulowanie sobą. Shilpa (Dia Mirza) poślubiła Hitesha (Ranvir Shorey) z przymusu. Z tego powodu jest bardzo nieszczęśliwa i ciągle chowa się przed swoim mężem. Gdy autobus rusza, za nim podąża tajemniczy mężczyzna na skuterze (Arjun Rampal). Kim okaże się ten mężczyzna? Jak się potoczą losy par?

Podróż poślubna zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.