Witam oglądałem wczoraj wieczorem jak weszła ostatnia reklama to odszedłem od tv i już nie zdążyłem wrócić.. może ktoś opisać końcówkę filmu?:) skończyłem w momencie gdy jeden z nich został odwieziony do sali po zabiegu nogi a drugi odbierał poród jak by ktoś opisał to dzięki:)
Dawno nie widziałam tak nie-inteligentnego filmu. Śmieszny to on nawet zbytnio nie jest, bo widz nie wie czy faktycznie ma się śmiać czy też płakać...Aż dziw, że takie znane nazwiska w nim zagrały.