Podstępna gra

Hong Men Yan

2011 2 godz. 15 min.
6,5 617
ocen
6,5 10 617
346
chce zobaczyć
{"type":"film","id":640023,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Hong+Men+Yan-2011-640023/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Podstępna gra
  • kkutz ocenił(a) ten film na: 3

Za mało jem ryżu, za dużo piję herbaty (ale to chyba raczej nie chińska herbata) - nie wiem o co i komu chodziło.. A filmy chińskie lubię. Podstępna gra była tak podstępna, że dla mnie kompletnie niezrozumiała; więcej ryżu a herbata chińska, nie ze szklanki no i za 500 lat.... -:)))))))

• ultimatetrio ocenił(a) ten film na: 7

kkutz w sumie to sie maksymalnie zgadzam, ze o ile tez ogladam i lubie chinskie filmy,o tyle nie mam jakiejs szerokiej wiedzy o ich historii, czy kulturze, wiec pewnie dlatego niesamowicie trudno bylo mi zrozumiec ten film. Musialam co jakis czas stopowac i robic burze mozgow ze wspologladaczem by dogadac sie co do wersji kto z kim, gdzie i co :D Dzieki temu tylko, wiem co chodzilo, aczkolwiek nadal ogladalo sie ciezko, a szkoda, bo film bardzo dobry : )

• kkutz film raczej dla odbiorcy tamtejszej kultury i miłośników GO, niż europejskiego widza. Jest tu kilka scen i postaci, które ciężko "rozgryźć". Chodzi mi zwłaszcza o generała Hana i motywy działania obu doradców.