PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640023}

Podstępna gra

Hong Men Yan
6,5 665
ocen
6,5 10 1 665
Podstępna gra
powrót do forum filmu Podstępna gra

Niestety...

ocenił(a) film na 3

Za mało jem ryżu, za dużo piję herbaty (ale to chyba raczej nie chińska herbata) - nie wiem o co i komu chodziło.. A filmy chińskie lubię. Podstępna gra była tak podstępna, że dla mnie kompletnie niezrozumiała; więcej ryżu a herbata chińska, nie ze szklanki no i za 500 lat.... -:)))))))

ocenił(a) film na 7
kkutz

w sumie to sie maksymalnie zgadzam, ze o ile tez ogladam i lubie chinskie filmy,o tyle nie mam jakiejs szerokiej wiedzy o ich historii, czy kulturze, wiec pewnie dlatego niesamowicie trudno bylo mi zrozumiec ten film. Musialam co jakis czas stopowac i robic burze mozgow ze wspologladaczem by dogadac sie co do wersji kto z kim, gdzie i co :D Dzieki temu tylko, wiem co chodzilo, aczkolwiek nadal ogladalo sie ciezko, a szkoda, bo film bardzo dobry : )

kkutz

film raczej dla odbiorcy tamtejszej kultury i miłośników GO, niż europejskiego widza. Jest tu kilka scen i postaci, które ciężko "rozgryźć". Chodzi mi zwłaszcza o generała Hana i motywy działania obu doradców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones