PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527776}

Podwójne życie

The Beaver
6,5 12 524
oceny
6,5 10 1 12524
6,3 3
oceny krytyków
Podwójne życie
powrót do forum filmu Podwójne życie

Film, który nie daje o sobie zapomnieć po jego obejrzeniu. Świetne kreacje aktorskie Gibsona i Foster, dla tej ostatniej wielkie słowa uznania również jako reżysera. W moim odczuciu obraz próbuje nam „powiedzieć”, iż czasem trzeba coś w życiu stracić by móc z podwojoną siła cieszyć się tym co mamy praktycznie na wyciągniecie ręki. U mnie mocne 6. na 10.

ocenił(a) film na 10
robben76

A ja ci powiem ze BEAVER jest tak rewelacyjnym filmem ktory tak jak pisales wyzej NIE DAJE O SOBIE ZAPOMNIEC PO OBEJZENIU a rola GIBSONA jest tak swietna ze uwazam ze film ten zasluguje na OSCARA za scenariusz orginalny a GIBSON za najlepsza role. Smutne jest to ze tak swietne filmy jak ten sa kompletnie niedocenione. Nie uwazasz ze to chore???

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Świetnie to ująłeś! Fakt film naprawdę dobry – mocny, zmusza do myślenia. No cóż Akademia widocznie nie lubi myśleć i tak przyznaje Oscary jakimś „wydmuszkom”, a nie takim obrazom jak np. BEAVER

ocenił(a) film na 10
robben76

Powiem Ci szczerze ze BEAVERA widzialem ze 3 razy i za kazdym razem mnie tak samo poruszal i bede z Toba szczery ze naprawde smutno mi sie zrobilo jak GIBSON odcial sobie te dlon... Bardzo mi sie podobaly momenty jak majac pacynke gadal innym akcentem i naprawde bylo widac ze kocha w szczegolnosci swego njmlodszego synka. Scena gdy kladzie do snu malego synka i bobrem utula go do snu i caluje chwyta naprawde za serce. Nie wiem jak Ty ale wersje GIBSONA bardziej polubilem jak mial pacynke na dloni. Fenomenalnie zagral i nie sadze ze jest gdzies aktor z tej niby czolowki oscarowcow ktory by to zagral tak jak GIBSON. Masz podobne zdanie?

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Tak zgadzam się, Gibson z pacynką w ręku grał jakoś inaczej (znaczy lepiej) bardziej przekonująco, a co do innych aktorów, wydaję się mi, że tylko Russel Crowe (świetna rola w Pięknym Umyśle i Dobrym Roku) mógłby zagrać to…tak samo, ale nie lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones