PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744378}

Podwodna pułapka

47 Meters Down
5,5 10 129
ocen
5,5 10 1 10129
5,8 4
oceny krytyków
Podwodna pułapka
powrót do forum filmu Podwodna pułapka
użytkownik usunięty
dragaz_filmweb

śpią qrwa jak zwykle...

standard...

ocenił(a) film na 5
dragaz_filmweb

właśnie!!!!

ocenił(a) film na 6
dragaz_filmweb

Dokładnie , obejrzałam i nie mogę ocenić , widzę że temat założyłeś tydzień temu a tu nadal nic !

nathalie34

Nie bądź zdziwiona,bo ja o RIVER z Rossifem Sutherlandem już ponad miesiąc czekam,a nawet strony z filmem nie ma...

ocenił(a) film na 6
pawelk1504

Już mnie tu nic nie zdziwi , oglądałam francuski film , nawet go w bazie nie było , choć miał parę lat.
A to niby drugi portal filmowy na świecie , w co wątpię :/

użytkownik usunięty
nathalie34

ja zgłosiłem kilkanaście kontrybucji, nawet pół roku temu i... żadna nie ruszona,
kasę z reklam trzepią, ale robić nie ma komu!
gdyby powstała możliwość przeniesienia swoich ocen na IMDb już by mnie tu nie było... :(

ocenił(a) film na 6

Dokładnie tak ! Mam takie samo wrażenie ! Jaja sobie robią ! Ale mam tu kilku naprawdę dobrych znajomych od kilku lat . To mnie trzyma, ale zaobserwowałam mnóstwo użytkowników usuniętych , ludzie sami rezygnują? Jesteś z Poznania ? Widzę Leszka w awatarze , choć w całej Polsce dostępny :D

użytkownik usunięty
nathalie34

jest też Wawel... jestem z Krakowa :P
a zimny Lech nam tu bruździ w Krakowie na Wawelu :)

ocenił(a) film na 6
pawelk1504

ta... też go obejrzałem. Premiera pewnie już od miesiąca jest. Ale cóż się dziwić. Tak samo jak poprzednik dodawałem kontrybucję do najbliższych premier i nic... Szkoda gadać, pomimo tego, że jako źródło dodałem imdb.com
Miejmy nadzieję, że jutro przynajmniej odblokują i cieszmy się, że nie pokazują daty wypuszczenia w Polsce, bo pewnie by również przestrzelona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones