PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12068}

Pogromcy duchów

Ghost Busters
7,0 105 387
ocen
7,0 10 1 105387
7,1 21
ocen krytyków
Pogromcy duchów
powrót do forum filmu Pogromcy duchów

Czy tylko ja zauważyłem że schemat walki z jakimś durnym urzędasem jest jak żywcem wyjęty z naszej polskiej rzeczywistości?

ocenił(a) film na 7
Qjr

"firmą"...

ocenił(a) film na 7
Qjr

Człowieku, nie czytasz tego, co piszesz przed publikacją? Przecież wychodzisz na półanalfabetę...

Orgelbrant

Nie czytam bo nie mam w zwyczaju

ocenił(a) film na 7
Qjr

To może zmień przyzwyczajenie, bo błąd każdy może zrobić, ale trochę jednak wstyd tak publicznie :)

Orgelbrant

Ja nie mam wstydu

ocenił(a) film na 7
Qjr

No to w takim razie -- pozdrawiam :)

Qjr

zgadzam się w 100%

p.s. współczuję żenującej i przede wszystkim niemerytorycznej dyskusji na temat ortografii. Jak widać dla niektórych nie ma znaczenia, czy piszesz na temat byleby ortografia się zgadzała. Takim oto sposobem pod tematem jest 6 wpisów "śmieci" i zastanawiam się dlaczego administrator na filmwebie tego nie usuwa.

Izydora84

Bo ma to gdzieś

shizonek

Nie usuwa, tylko wrzuca "Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem". Czyli nawet administrator dalej pozostawia śmieci.

Qjr

Nie jesteśmy znowu tacy wyjątkowi. Biurokracja i urzędasy istniały już w starożytnych Chinach. ;)
A co do błędu, który Ci wypomniano, to powinieneś napisać "firmom", gdyż piszesz o rzeczowniku w liczbie mnogiej. :)

Qjr

Obejrzyj sobie to https://www.youtube.com/watch?v=2femvd_f_cA od 6:10 Smutna prawda jest taka, że ten urzędas miał niestety rację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones