Pojutrze

The Day After Tomorrow

2004 2 godz. 4 min.
6,9 218 002
oceny
6,9 10 218002
15 811
chce zobaczyć
4,8 9
ocen krytyków
{"rate":4.7777777,"count":9}
{"type":"film","id":34888,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Day+After+Tomorrow-2004-34888/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Pojutrze
  • bloodsweetie ocenił(a) ten film na: 5

Chciałbym ten film jakoś obronić czy coś, ale to prawda, wiele tu gaf naukowych i robienia wody z mózgu. Mimo to, to i tak jeden z lepszych filmów katastroficznych jakie widziałem, przy okazji budujący napięcie. Pamiętam, że zawsze gdy go sobie oglądałem i nadchodziła scena z wilkami na statku to serce mi biło 2x szybciej :D. Serio, może bujda na resorach, ale to jest dobra bujda na resorach.

• bloodsweetie dla mnie film fatalny 2/10 a jeden z najlepszych to na pewno 2012

• bloodsweetie Dla mnie w tym filmie zabrakło emocji. Jakoś ciężko było mi się przejmować losami bohaterów, może dlatego, że poza tym głównym, żaden nie został na tyle blisko przedstawiony, aby jakoś się z nim choć odrobinę zżyć. Właściwie poza efektami specjalnymi i ładną buźką Gyllenhaala, to nie było w tym filmie już nic godnego uwagi. A te pokraczne, komputerowo wygenerowane wilki tylko mi zepsuły odbiór całego filmu. Były tak źle zrobione, że ich ułomność i sztuczność tylko raniła moje oczy :( Film miał potencjał, pomysł z epoką lodowcową świetny, ale niestety fabuła została tak napisana, jakby miała być tylko pretekstem, do pokazania efektów specjalnych...

• bloodsweetie Dobrze ujęte, gafy naukowe i robienie wody z mózu. Kurczę, gdyby przy -100 stopniach ludzie lodowacieli w mgnieniu oka, to zabieg w kriokomorze byłby wyrokiem śmierci. A przy gradzie wielkości kurzych jaj kiedyś kończyłem zamiatać podwórko z plastikową miską nad głową. Ręce całe, miska też, a w głowie przyjemne wspomnienie.

• em_277 ocenił(a) ten film na: 5

bloodsweetie Oglądałam ten film dzisiaj w telewizji i też zauważyłam sporo błędów. Najbardziej raził mnie fakt, że chory chłopak bez włosów na głowie, miał rzęsy. A jak wiadomo, chorym włosy wypadają wszędzie, nie tylko na głowie. Pamiętam, jak wspomnieli o tym kiedyś w serialu Mentalista i od tego czasu zawsze zwracam na to uwagę oglądając "chorych na raka".