PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635132}

Pokój 205

205 - Zimmer der Angst
5,2 2 978
ocen
5,2 10 1 2978
Pokój 205
powrót do forum filmu Pokój 205

Film zapowiadał się nieźle. Sam zarys fabuły (studentka wprowadza się do pokoju w akademiku, w którym wcześniej mieszkała dziewczyna, ktora nagle zniknęła) naprawdę mnie zaciekawił. W końcu coś nowego, a nie jakiś stary dom na odludziu w którym straszą duchy itp. Ale w miarę "rozwijania się akcji" film wydawał mi się niekompletny. Jak to możliwe, że akademik był pusty? Później całe piętro w szpitalu, gdzie pielęgniarka sama próbowała naprawić światło (nieźle mnie to rozbawiło)? :P Poza tym dziewczyna, która widziała śmierć paru osób zachowuje się całkiem normalnie, wogóle to na nią nie "zadziałało"... później jeszcze wchodzi na komin i zgadza się wejść do środka, żeby wydobyć z niego ciało Anniki... Po prostu śmiech na sali. Gdyby jeszcze ten film zachował jakieś granice racjonalnych zachowań ludzkich. Wiem, że to horror, ale bez przesady. Takie jest moje zdanie.

ocenił(a) film na 4
Dzulka98

Ta historia jest oryginalna?Przeciez to banalny horror.

Berith7777

Możesz uważać co chcesz ;) Ja "parę" horrorów już oglądnęłam i jakoś z podobną fabułą się nie spotkałam ;) Może Tobie nie przypadł on do gustu, być może jesteś bardziej doświadczona... Wyraziłam swoją opinię i tyle. A Ty jak widać nie masz zbyt wiele do powiedzenia w tej kwestii.

ocenił(a) film na 4
Dzulka98

Jesli niewidziałes horrorów z podobna fabułą to powinienes sie cieszyć,bo przynajmniej masz wrażenie ogladania czegoś swierzego.

Berith7777

Nie widziałaś* ;D Cieszę się właśnie :)

ocenił(a) film na 4
Dzulka98

Przepraszam za zmianę płci;)

Berith7777

Nie ma sprawy :)) W takim razie, skoro już sporo tych horrorów oglądnęłaś i ten był dla Ciebie "powtórką z rozrywki", to może poleciłabyś mi jakiś? Jeśli chodzi o moje wymagania, to nie lubię krwawych horrorów typu "Piła". Wolę jakieś o duchach, jakiś zjawiskach, opuszczonych domach itp. Z góry dziękuję :)

ocenił(a) film na 4
Dzulka98

Widzę,że teraz ty zmieniłaś moją płeć;)
Zazwyczaj nie polecam filmów.Dla mnie najstraszniejszym horrorem jest "Paranormal Activity",następnie "Shutter"(2004),"The Exorcist".Z klimatycznych to zdecydowanie "Wilczyca","IT Stephen Kings" itd.Każdy boi się czegoś innego,także to na pewno nie jest proste polecać komuś szczególnie horror.Przypominam,ze do tego gatunku szczególnie potrzebne jest bardzo dobre nagłosnienie,bez tego to ani rusz.

Berith7777

Ojeju, przepraszam :/ Jakoś od początku wydawało mi się, że jesteś dziewczyną, nie wiem czemu. Okej, rozumiem, dzięki wielkie ;)

ocenił(a) film na 4
ocenił(a) film na 2
Berith7777

Ten wątek ze zmianą płci był bardziej emocjonujący niż film :)

ocenił(a) film na 4
Sony_West

mnie tez bardziej rozemocjował wątek płci niż filmu;)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones