PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493647}

Pokój na czacie

Chatroom
6,5 9 996
ocen
6,5 10 1 9996
Pokój na czacie
powrót do forum filmu Pokój na czacie

Zastanawiam się dlaczego "Sala samobójców" nie zrobiła światowej sławy tak jak ta marna podróbka...?!?!?
Na początku plusy filmu: ciekawie przedstawiono interakcje międzyludzkie na chatach. To w sumie tyle.
Minusy:
- o czym tak na prawdę jest ten film? Wątki się rozmywają, reżyserzy chcieli za dużo pokazać i w sumie nie skupili się na niczym...miał to być dramat, ale jakoś nie pokazali "dramatu", "cierpienia" zarówno Jimi'ego jak i Williama...
Na pewno niezaprzeczalnym faktem wynikającym z tego filmu jest oczywista oczywistość, że internet oprócz pozytywnych aspektów ma również złą, niebezpieczną stronę.
Nię będę się dalej rozpisywać, ponieważ nie mam dobrej opinii na temat tego filmu. Obejrzałem licząc na coś znacznie lepszego.

ocenił(a) film na 9
pawhew

Jakim cudem film, który powstał rok wcześniej, miałby być podróbką "Sali" ?

ocenił(a) film na 3
siukuluku

Przyznaję- film powstał wcześniej, aczkolwiek sugerowałem się plakatem promującym film, na którym jest napisane: "światowa odpowiedź na salę samobójców". Bez względu na to kiedy ten film powstał- przed, czy po " Sali" uważam, ze jest on podany wprost, na siłę, wątki są rozmyte i jest on o wszystkim i o niczym. A dramaty widziałem lepsze...oczywiście to moja ocena:D pozdrawiam i dziękuję za komentarz:]

ocenił(a) film na 9
pawhew

Pozdrawiam również ;]

ocenił(a) film na 3
pawhew

Zgadza się słaby, nijaki film, szkoda czasu....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones