PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493647}

Pokój na czacie

Chatroom
6,5 9 995
ocen
6,5 10 1 9995
Pokój na czacie
powrót do forum filmu Pokój na czacie

William

ocenił(a) film na 7

Przez cały film miałam ochotę wydrapać mu oczy. :) Popapraniec...

RFGDuck

ale za to przystojny popapraniec ^^

ocenił(a) film na 8
RFGDuck

Chciałam się spytać, gdyż nie było to do końca wytłumaczone: William również miał depresję tak?

runa98

William miał na pewno jakieś cięższe zaburzenia niż depresja. Całe to popapranie nie było jego winą. Widać że wystarczył jeden uścisk matki i jedno 'kocham Cie' i przez chwilę chciał uratować Jima. Wszystko wynikało z problemów w domu, niewystarczającej miłości itd. Smutny człowiek po prostu, który pociąga innych za sobą.

ocenił(a) film na 9
Just_be_yourself

Zgadzam się. Smutny,chory,skrzywdzony przez los człowiek na pewno nie popapraniec ani typowy czarny charakter,któremu "ma się ochotę wydrapać oczy przez cały film"

ocenił(a) film na 9
Just_be_yourself

To był chyba jeden z najlepszych zwrotów akcji w filmie jakie kiedykolwiek widziałam.
Już, już miałam nadzieję, zaczęłam się cieszyć, a tu proszę, brak jednego dobrego spojrzenia matki...szczerze to jej za to zachowanie na przyjęciu powinno się oczy wydrapać.
Zamiast podejść wtedy do syna to ta odwróciła wzrok, jak gdyby go nie znała, a na pewno się wstydziła. Synowie z których jest dumna. Doprawdy ? Co najwyżej z jednego.

Bardzo dobry film. Rewelacyjny. Takie lubię oglądać i takie powinny być promowane, bo uczą, uczą i otwierają niejednemu oczy.
Mam nadzieję, że po tym filmie zmaleje liczba osób twierdzących, że osoby chcące popełnić samobójstwo to durne i rozpieszczone bachory. Bo jak widać, nie jest tak.
I ta kreacja Imogen, ten moment gdy uświadomiła jak jej problemy są błahe, jak łatwe ma życie. Podoba się mi ta przemiana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones