PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678471}

Pokerowa noc

Poker Night
6,4 5 848
ocen
6,4 10 1 5848
Pokerowa noc
powrót do forum filmu Pokerowa noc

6,5/10

ocenił(a) film na 6

sprawnie zrobiony thriller. Świetna narracja, aktorzy. Francis sprawnie wytyka wady podobnych gatunkowo filmów.
Ironią jest że sam popełnia przy tym parę błędów przez które bohaterowie jego filmu zachowują się jak amatorzy a nie starzy policyjni wyjadacze. Nie nastawiajcie się na film w stylu "Siedem". Ten jest zrobiony z przymrużeniem oka (jak na przykład sceny z życia antagonisty). Jak dla mnie wyszło to filmowi tylko na dobre.

Ostatnia scena - tego się nie spodziewałem

ocenił(a) film na 6
jigsawkiller

Też uważam, że szóstka się należy. Byłoby więcej ale reżyser poszedł na łatwiznę i pozwalał bohaterom popełniać amatorskie błędy, żeby akcja mogła się toczyć dalej. Oglądając myślałem, że pomysł na scenariusz mógłby powstać w głowie Guya Ritchiego.

ocenił(a) film na 5
jigsawkiller

Rozumiem, że nie spodziewałeś się, że koleś nabierze się po raz drugi na ten sam numer? Mam rozumieć.
Bo to, że coś jest nie tak, było pewne już jak gość wziął się za odwiązywanie dziewczyny, wiedziałem że niczego się nie nauczył.
Zaskakujące było jednak to, że po prostu odpuścił, tak jak mu radzili.

Leszy2

Jakby nie odpuścił to by go złapał? Wątpię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones