PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678471}

Pokerowa noc

Poker Night
6,4 5 851
ocen
6,4 10 1 5851
Pokerowa noc
powrót do forum filmu Pokerowa noc

Czy ktoś jeszcze zauważył, że mimo tego iż głównemu aktorowi zostały połamane ręce w łokciach oraz wybite barki, on już po zaledwie kilku godzinach śmiało mógł rzucać krzesłami, bić się jak niby nic ? Po tej scenie całkowite zaciekawienie tym filmem niestety uleciało... dalej obejrzałam tylko z nadzieją, że może coś jeszcze mnie "poruszy".
Kolejnymi scenami wartymi pośmiania się były walki. Najlepiej jest uderzyć raz (tak jak to zrobiła Amy) i siedzieć z rozdziawioną buzią, zamiast poprawić kilkakrotnie :D
Zauważyliście jeszcze jakieś śmieszne, niespójne bądź idiotyczne sceny ?

kawaleck11

Też to zauważyłem, najpierw połamał mu rękę a potem jak gdyby nigdy nic zdrowy chłop, jeśli chodzi o laskę też głupia scena po pierwszym ciosie naturalne powinna go tłum dalej, ale film mnie i tak ciekawił chodź słaba końcówka

mariusz_z75

Miało być tłuc :)

ocenił(a) film na 7
kawaleck11

rozwalenie krzeslem ceglanej sciany było mocniejsze. chyba ze scainy w piwnicy ukladane byly bez zaprawy... =D

użytkownik usunięty
kawaleck11

Science fiction z super glue :D Ten klej wysycha w sekund kilka, a broń nim wysmarowana leżała sobie na schodach i czekała na detektywa... albo wcześniej jakimś cudem został cały wysmarowany 34 tubkami i przyklejony do ściany. Nie wiem czy to science fiction czy komedia.

ocenił(a) film na 9

Szku*wa, czemu zawsze ktoś musi szukać dziury w całym, no japi*dole.
Bo klej super glue schnie 10 sekund a nie x minut, wow.

Widzę po takich komentarzach jak naprawdę wielu ludzi nie powinno obejrzeć ani jednego sci-fi czy fantasy czy jakiegokolwiek filmu poza dekumentalnym...
Tylko szukania co jest "nie realne" a co "realne" no ku*wa, to jest film- fikcja, helllllllloooooooł....

użytkownik usunięty
kowal1528

"Hellllllllllllllllllllloooooooooooooooooł......... ":D Widzę, że tylko zwolennicy Dragonball, Spidermana i Transformersów cenią ten film 9/10, bo dla bardziej wymagających, ambitniejszych to jest tylko 5-6/10 :P

ocenił(a) film na 9

Nic nie poradzę, że mam bardzo dużą paletę co do gatunków filmów które lubię :) I owszem lubię spidermana, transformersy, a nawet avengersów O JAAAAAAA :)

Jak masz się za ambitnego, bo wziąłeś fakt, że super glue schnie 10 sekund, a pistolet czekał znacznie dłużej na bohatera to uwierz mi, nie jesteś :D
Rozumiem doczepić się do bohatera któremu ucięło rękę a pare scen później bez wyjaśnienia już lata z ręką, ale nie do super glue, ehh widzisz i nie grzmisz :)

Bardziej wymagających, ambitniejszych. Niektórzy to mają niezłe mniemanie o sobie. Główny bohater może jest trochę niezniszczalny, ale pokazanie psychopaty jako normalnego człowieka, który się stoczył bardzo ciekawe. Co do kleju super glue to on niekoniecznie musi schnąć, gdy nie jest w połączeniu z dwoma materiałami.

ocenił(a) film na 9
kawaleck11

Oj ludzie... to jest film :) Nie traktujmy tego pod kątem realizmu ;/
Ja też to zauważyłem, ale sam sobie dopowiedziałem "dlaczego".
Przecież nie można zrobić filmu ze 100% realizmu bo byłby koszmarnie nudny... Wystarczyło powiedzieć sobie "dziewczyna chciała go zabić, ale jako małolatka o dobrym sercu przestrazszyła się, że zaraz zabije człowieka i była w szoku" a co do połamania głównego bohatera "dostał adrenaliny, żyć albo nie żyć i przestał czuć ból pochłonięty kombinowaniem"
Da się?

Pamiętajcie ludzie że film ma być fikcją NIE OPARTĄ na faktach... Niektóre sprawy lepiej sobie dopowiedzieć zamiast je kwestionować że "ja zrobiłbym inaczej".
A sam film super, spodobał mi się i perfekcyjna scena końcowa, idealny zwrot akcji a raczej ZWROTY :) mocne 9/10

kowal1528

Dokładnie! Ale nie.. wy to byście tylko narzekali i się czepiali :)

ocenił(a) film na 9
mgolab

To takie "wy" co nadają się tylko na dokumentalne filmy a jak samochód spada na spadochronie, klej super glue nie schnie 10 sekund czy w matrixie trinity biega w kółko po ścianach to "ha, zauważyliście te niespójności? ja to bym zrobił tak (...)"

Aż się ręce opadają od odpisywania takim ;/

kowal1528

Bez kitu! Dobrze, że są tacy ogarnięci ludzie jak Ty :D

ocenił(a) film na 8
kowal1528

Czyli kto był w masce na końcu, bo nie zajazylem ?

ocenił(a) film na 9
neon2011

Oj ja już nie pamiętam tego:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones