PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690820}

Pokot

6,2 71 777
ocen
6,2 10 1 71777
5,3 41
ocen krytyków
Pokot
powrót do forum filmu Pokot

Bojkot tego obrazu

ocenił(a) film na 1

Ja, moi znajomi i rodzina bojkotujemy ten film, inne filmy tej Pani.
Bojkotujemy również wszystkie kina, które wyświetlają ten obraz.
Jest to sprzeciw wobec głoszonej przez nią ideologii.

Ma ona prawo do jej głoszenia, a my mamy prawo do uderzenia jej za to po kieszeni.

Dobrosz_65

Podobno płacze przez to po nocach...

ocenił(a) film na 2
marlboro_boy

aż jej łzy kapią na macę

Dobrosz_65

glodujcie w ramach protestu, najlepiej 40dni jak wasz najwiekszy wzor, postac z ksiazki

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dobrosz_65

Bojkot to się należy ale takich forumowiczów ;)

ocenił(a) film na 1
lelen_lis

To bojkotuj. To Twoje prawo. Wolny kraj. Takim pozostanie póki nie zwycięży lewacka poprawność propagowana przez p. Holland.

Dobrosz_65

A jaką Ty poprawność reprezentujesz? Prawicową? Tą, którą promuje pan Szyszko, który ze smogiem w Polsce walczy poprzez wycinkę drzew?

ocenił(a) film na 1
lelen_lis

Argumenty typu "a u was biją murzynów". Co ma Szyszko i smog do dyskusji o Holland? Lewacka logika.
Mnie nie obchodzi poprawność, tylko wartości. Moją wartością jest Polska i wolności osobiste Palaków. Wiem, że tego nie jesteś w stanie pojąć więc tłumaczyć nie będę. Pani Holland jest wstrętną, antypolską personą, reprezentującą najgorsze cechy lewactwa. Dlatego należy ją bojkotować.

Dobrosz_65

Łojejku, ale górnolotne słowa ;)
Co ma Polska i wolność do tego filmu? Dlaczego film jest ponoć "antychrześcijański", jak niektórzy twierdzą?
Kto ma ów film bojkotować? Rozumiem, że myśliwi i księża-też myśliwi? Ktoś jeszcze?

ocenił(a) film na 1
lelen_lis

Górnolotne? Nie. Są to zwykłe słowa dla Polaka - nie lewaka.
Mnie sam film nic nie obchodzi. Mnie obchodzi antypolonizm jego twórcy. Umiesz czytać ze zrozumieniem? Wyraźnie piszę, że bojkotuję p. Holland. Za jej odrażającą postawę. Kto ma ją bojkotować? Powinien każdy kto jest patriotą. Świadomym. Zaręczam, że jest ich dużo. Coraz więcej.

Dobrosz_65

na czym polega ów "antypolonizm" Holland? Na tym, ze ma Żydowskie korzenie czy na tym, że nie lubi PISu?

ocenił(a) film na 1
lelen_lis

Na tym, że nie lubi Polski i Polaków. Czego daje publicznie wyraz. Skoro tego nie wiesz. to polecam trochę poczytać. Nie tylko GW.
Nie bądź antysemitą. Rasizm jest hańbą . Jej pochodzenie nie ma nic do bojkotu. Zam wielu wspaniałych Żydów. Ona do tej grupa się nie zalicza.
Co ma do sprawy PiS? Tyle samo co smog i Szyszko. Czytaj ze zrozumieniem, a nie odbiegaj od tematu.

ocenił(a) film na 5
lelen_lis

Ten film nie jest antychrześcijański, ale głupi i dziecinny! Pierniczony liberalny bełkot sprowadzający się do twierdzenia - biedne zwierzątka lepsze od ludzi...

Dobrosz_65

polska i patriotyzm nie sa zadna wartoscia. jakbys urodzil sie w niemczech to kochalbys niemcy. nie dosc ze twoje miejsce urodzenia to calkowity przypadek to jeszcze nic nie znaczy. poza tym jezeli to jest wolny kraj to ja jestem jezus

ocenił(a) film na 1
exe_punk

Jak czytam takie słowa, to zaczynam wierzyć, że istnieją Polacy drugiego sortu. Dla których Polska ( to się pisze nieuku z dużej litery) i patriotyzm to nie są wartości. Nie będę z Tobą merytorycznie dyskutował, gdyż po takich słowach się Tobą po prostu brzydzę.

Dobrosz_65

wlasnie taka pierdo.la jest dla ciebie partriotyzmem jak pisanie nazwy panstwa z wielkiej litery... szkoda ze jestes wrazliwy na takie drobnostki ale prawdziwych wartosci nie doceniasz. ale niemcy juz mozna z malej tak? poza tym tez moglbys sie merytorycznie odniesc do mojej wypowiedzi a nie gramatycznie. jak zmusiles rodzicow zebys urodzil sie w polsce i zebys mogl ja sobie czcic niewiadomo za co?

Dobrosz_65

juz samo uzywanie slowa lewak czyni cie kims ograniczonym

exe_punk

a nie wolnym. a pojecia patriotyzmu nie rozumiesz niestety.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dobrosz_65

Pięknie napisane. Popieram. Obawiam się, że spotkasz się z - nazwę to eufemistycznie - wielkim niezrozumieniem. Zostaniesz posądzony o mowę nienawiści, antysemityzm, homofobię, być możne nawet o spowodowanie tragedii smoleńskiej. Ci wieczni chłopcy i wieczne dziewczynki spod znaku "wszystkie mniejszości świata łączcie się!" zaatakują, sprowokują i przeinaczą, bo taka jest ich marna egzystencja i tyleż wiedzą - zepsuć. W świecie bez wartości, który nachalnie lansują, każdy kto nienawidzi Boga, Kościoła, człowieka z kręgosłupem i ze swoim zdaniem jest "prorokiem" (lub "prorokinią", jak p. Holland). Pozdrowienia

ocenił(a) film na 1
Krzypur

Jak mówi porzekadło, psy szczekają, a karawana idzie dalej". Nie obchodzi mnie zdanie niedouczonych lewaków. Ich nowomowa. Ich dążenie do samozagłady. Na szczęście Polacy odzyskują zbiorową mądrość i powoli od roku wstają z kolan. Nie minie pokolenie lub 2 i będziemy bastionem białego człowieka w Europie. Matematyka demograficzna jest nieubłagana. Do tego czasu tylko wyeliminujmy ze społeczeństwa poprzez powerzechny ostracyzm lewackie elementy.

Dobrosz_65

No proszę, kolejny PIS owski bełkot o wstawaniu z kolan, a Ty pytałeś mnie, co ma do tego PIS?
Powiedz mi, dlaczego społeczeństwo ma być prawicowe a nie może być lewicowe? Co to jest lewackość?

ocenił(a) film na 1
lelen_lis

Jakim prawem przypisujesz mnie do jakiejś partii? Moją partią jest Polska. Wyłącznie. Nie ma sensu rozmowa z człowiekiem, dla którego patriotyzm to bełkot. Społeczeństwo nie ma być ani lewicowe ani prawicowe. Ma być wolne. Dumne i niezależne. Lewica jest potrzebna w każdym społeczeństwie. Lewactwo zaś, to rak który je toczy. Podam Ci przykład. Ikonowicz, Miller to lewicowcy. Holland to lewaczka. Kończę dyskusję. Dalsza nie ma sensu. Przestań oglądać TVN-y i czytać GW to może oczy Cię sie kiedyś na Polskę otworzą.
Pozdrawiam

Dobrosz_65

typowe argumenty pisowca... "nie ma sensu rozmowa..." "skoncz z TVN i GW..." nie potrafisz dyskutowac to siedz cicho, nie ma zadnych przeslanek ze ktos korzysta z ww mediow

ocenił(a) film na 5
Dobrosz_65

Tylko ze na przykład Ikonowicz jako jeden z niewielu opowiada się za prawdziwą wolnością jednostki, sprzeciwia się lichwie, wielkiemu kapitałowi, który nie jest kontrolowany, eksmisji na bruk lokatorów, złodziejskiej reprywatyzacji. To pogardliwe "lewactwo" walczy również o twoje prawa! W ogóle czym to lewactwo niby ma być? Pogarda dla zwykłego człeka i miłość do zwierzątek, to raczej domena zakłamanej liberalnej polityki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones