PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690820}

Pokot

6,2 71 792
oceny
6,2 10 1 71792
5,3 41
ocen krytyków
Pokot
powrót do forum filmu Pokot

we Wrocławiu jesienią 2014, wtedy też pojawiła się informacja w jednym z wywiadów, że w rolę Janiny ma się wcielić Stanisława Celińska. Co dla mnie było rewelacyjną wiadomością. Widzę jednak zmianę głównej aktorki.

ocenił(a) film na 7
PaniChajes

Pani Stanisława Celinska zrezygnowała z tej roli na rzecz filmu "Wszystko gra" role objęła pani Agnieszka Mandat jeszcze do niedawna aktorka Starego teatru w Krakowie, jedna z aktorek mistrza Krystiana Lupy. Nie zawiedziecie sie pAnstwo

ocenił(a) film na 7
gadget_pulp

Najgorzej xD

ocenił(a) film na 8
gadget_pulp

Pani Stanisława Celinska zrezygnowała, bo nie dałaby fizycznie rady.
"Niestety" Duszejko musi być sprawna

PaniChajes

widziałam ją kiedyś w teatrze i zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, dlatego wierzę, że w tej roli będzie świetna

ocenił(a) film na 7
Filomena00

Ciekawi mnie ta aktorka, twarz zupełnie nieopatrzona. Na Celińską też bym popatrzyła, ale może dobrze się stało? No nic, trzeba będzie w kinie sprawdzić :)

Maja_90

prawda, nie jest ona szerzej znana, ale moim zdaniem to jest zaleta tego filmu, nie wszyscy muszą być mega zani, aby być dobrym aktorem/aktorką

PaniChajes

I bardzo dobrze! Celińska jest za gruba i zbyt nieporadna do tej roli, ma za twardy głos, w ogóle nie pasuje na Duszejko. Natomiast pani Mandat jest idealna do tej roli, dokładnie taką Duszejko mam w głowie po lekturze powieści.

domini2

coś w tym jest, do tej roli potrzebna jest energiczna i sprawna aktorka, Mandat wydaje się, ze dała radę

PaniChajes

nawet dobrze, będzie powiew świeżości w polskich kinach :)

ocenił(a) film na 7
PaniChajes

Piszecie, że Celińska za gruba, Mandat za delikatna. No cóż, obie nieopatrzone, Celińska za to wiemy, ze jest świetną aktorką. Mandat widziałam w zwiastunie i coś mi się zdaje, że jest bliżej Celińskiej niż myśleliśmy. Zupełnie inaczej wyglądała na czerwonym dywanie w Berlinie. No nic, tajemnica się wyjasni po seansie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones