PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690820}

Pokot

6,2 71 790
ocen
6,2 10 1 71790
5,3 41
ocen krytyków
Pokot
powrót do forum filmu Pokot

Film zrealizowany dobrze. Gra aktorów, zwłaszcza główna rola zagrana bardzo dobrze. Zdjęcia zrealizowane dobrze, zgodnie z założeniem reżysera. I do tej pory jest bardzo dobrze. Natomiast uważam że film jest zdecydowanie zbyt mroczny. Wręcz momentami ociera się o narrację horroru. Przecież w Kotlinie Kłodzkiej nie jest jak w piekle. Z filmu dowiadujemy się że wszyscy , oprócz kilku mężczyźni to zawodowi mordercy zwierząt. To nie jest prawda. Film jest filmem i nie musi głosić prawdy. Reżyser ma prawo pokazać mieszkańców Doliny Kłodzkiej jako bandy zwyrodnialców , którzy masowo mordują zwierzęta. Natomiast mnie, człowiekowi przeciwnemu myśliwym i strzelaniu do zwierząt się to nie podobało. Jeśli chodzi o zakończenie , to okazało się ono niezwykle banalne i końcówka wyglądała tak jakby reżyser chciała bardzo szybko zakończyć film. Uważam że Pani Holland powinna robić filmy takie jak robiła dotychczas. Mroczne thrillery psychologiczne niech zostawi Wojtkowi Smarzowskiemu. Tak będzie lepiej.

ocenił(a) film na 4
ChrisKrasz

Zapomniałem napisać że przy całej sympatii i podziwu jaki miałem zawsze do pani Holland i jej twórczości , to naprawdę trudno mi się nie zgodzić z poglądami niektórych iż pani Holland jest zła na współobywateli naszego Kraju, i nie lubi polskiego tradycjonalizmu. Epizod z księdzem na mszy , bardzo tendencyjny. Niepotrzebny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones