PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690820}

Pokot

6,2 71 792
oceny
6,2 10 1 71792
5,3 41
ocen krytyków
Pokot
powrót do forum filmu Pokot

że podczas kręcenia filmu nie ucierpiało żadne zwierzę...

ocenił(a) film na 5
Oliwieta

To by była ironia.

Anabelka

Zmartwię cię, martwe zwierzęta były prawdziwe Holland załatwiła to z miejscowymi myśliwymi. Ironią dla mnie jest nazywanie polowania morderstwem w świetle prawa, bo wtedy z czystym sumieniem możemy masową hodowlę nazwać Holocaustem zwierząt za który odpowiada 95% społeczeństwa.

ocenił(a) film na 5
przepraszamy

Ja nie mam żadnego problemu z nazywaniem masowej hodowli zwierzęcym Holocaustem. To wszystko jest subiektywne.

Anabelka

Pewnie nie jesz mięsa dlatego tak łatwo Ci to przychodzi. Nie mówię tego jako złośliwości po prostu ludziom trudno przyznać się do winy, gdy oni za coś odpowiadają. Zaraz powiedzą, że przecież nie oni zabijają. Słyszałam pogłoski, że Hitler fizycznie też podobno nikogo nie zabił ale nikt nie ma problemu z przypisaniem mu odpowiedzialności za ludobójstwa. Ja mięso jem i zdecydowanie wolę te z polowania niż te z masówki. Uwierz mi to nie wygląda tak strasznie jak w tym filmie. Wolę zjeść dzika który był wolny i zestresował się tuż przed śmiercią, niż świnkę która całe życie miała jak z koszmaru. Pozdrawiam.

przepraszamy

Brawo za mądrą wypowiedź. W szczególności za ostatnie zdanie.

Oliwieta

Mam nadzieję, że nie ucierpiał żaden myśliwy...

ocenił(a) film na 7
Oliwieta

Podobno zdjęcia z polowań są z prawdziwych łowów, czy tam z filmów dokumentalnych. I tak, zabite zwierzęta są prawdziwe. Ciekawi mnie jak to wpletli w to co kręciła Holland i czy będę musiała ukrywać twarz w dłoniach....

ocenił(a) film na 6
Oliwieta

W napisach końcowych wyraźnie napisano: Na potrzeby filmu nie ucierpiało żadne zwierze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones