Film

Desire

1936 1 godz. 29 min.
7,7 291
ocen
7,7 10 1 291
282
chce zobaczyć
{"id":"38219","linkUrl":"/film/Pokusa-1936-38219","alt":"Pokusa","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/82/19/38219/6988618.2.jpg"}
Zachodnia Europa. Oszustka Madeleine kradnie cenny naszyjnik, wplątując w to amerykańskiego inżyniera Toma Bradleya.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Madeleine de Beaupre (Marlene Dietrich) jest przebiegłą złodziejką, która po kradzieży drogocennych pereł ucieka z Paryża. Na granicy z Hiszpanią natrafia na Toma Bradleya (Gary Cooper) - amerykańskiego inżyniera, spędzającego wakacje w Europie. W obawie przed odkryciem przez celników zawartości torebki, wsuwa skradzioną biżuterię doMadeleine de Beaupre (Marlene Dietrich) jest przebiegłą złodziejką, która po kradzieży drogocennych pereł ucieka z Paryża. Na granicy z Hiszpanią natrafia na Toma Bradleya (Gary Cooper) - amerykańskiego inżyniera, spędzającego wakacje w Europie. W obawie przed odkryciem przez celników zawartości torebki, wsuwa skradzioną biżuterię do kieszeni mężczyzny. Następnie, chcąc odzyskać łup, flirtuje z Tomem i zwabia go do San Sebastian, gdzie znajduje się posiadłość jej wspólnika - Carlosa Margoli (John Halliday).

studio
Paramount Pictures
inne tytuły
The Pearl Necklace
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Znakomity

  Pandora_107 ocenił(a) film na 8

  Wyborowe aktorstwo, chwytliwa fabuła, inteligentne dialogi i zachwycająca Marlena, to wszystko, czego mi trzeba do szczęścia.

  1
  • Wszyscy tak się rozpływają

   TangoAndWaltz ocenił(a) film na 10

   nad 'Błękitnym aniołem', a to moim zdaniem duuuużo lepsze. Oczywiście gatunek inny, ale wreszcie zobaczyłam tutaj Marlenę jako kobietę.

  • Warto obejrzeć chociażby

   TangoAndWaltz ocenił(a) film na 10

   dla samej czołówki - aluzja naprawdę finezyjna.

   • Jak dla mnie - bardzo fajny film!

    IrenaSz ocenił(a) film na 8

    Gary Cooper wspaniały! Ekstra facet, i mądry, i dowcipny i z pomysłem!

   • Uroczy...

    Ayu_3 ocenił(a) film na 8

    To mój pierwszy film z Marlene. Niesamowicie urocza kobieta, nosi w filmie wspaniałe stroje, wygląda rewelacyjnie. Film jak najbardziej godny polecenia. Akcja toczy się we Francji i Hiszpanii. Warto zobaczyć.

    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.