PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8762}

Pola śmierci

The Killing Fields
7,7 14 885
ocen
7,7 10 1 14885
7,2 4
oceny krytyków
Pola śmierci
powrót do forum filmu Pola śmierci

Bardzo mi na tym zależy.
Na cda jest on dla "użytkowników premium", na innych stronach również żądają ode mnie pieniędzy. Wypożyczalnie filmów w moim mieście oczywiście już zlikwidowano, więc, tak naprawdę, mogę sobie tylko pomarzyć o tym filmie.

Już od kilku lat widzę upadek kina. Pamiętam, jak byłam nastolatką i tata wypożyczał dla mnie filmy - poznałam wtedy wiele wspaniałych produkcji. A teraz? Czy ludzie naprawdę nie są już zainteresowani starszymi filmami, tylko tymi gniotami, które są puszczane w kinach? Albo jakieś szmiry fantasy albo lewackie francuskie komedie z transami i lesbijkami w rolach głównych. Aż niedobrze się robi.

Bonnie_filmweb

Dokładnie tak!!!
Ja mam ten film w orginale :)

Bonnie_filmweb

Na allegro można ten film kupić już a 3,00 zł :D
Jeśli już chcesz kompletnie za free to film chyba jest dostępny na youtube.
Jak szukasz jakiegokolwiek filmu to zawsze wpisuj w google "tytuł filmu" i dodawaj rodzaj formatu (avi, mp4) np. w wyszukiwarkę wpisz "mój ogródek avi" lub "mój ogródek mp4".

ocenił(a) film na 6
Bonnie_filmweb

Leciał ostatnio na TVP Kultura i pewnie będą powtarzali.

Bonnie_filmweb

Jest cały na YouTubie.

Bonnie_filmweb

TVP Kultura

Bonnie_filmweb

18 grudnia TVP Kultura start:20.05 :)

Bonnie_filmweb

Właśnie leci na TVP Kultura

Bonnie_filmweb

Narzekasz, ze zamkneli Ci wideoteke, a za film na cda zaplacic tych paru zl nie chcesz? Glupia jakas jestes.

Bonnie_filmweb

https://www. youtube. com/watch?v=nyiXLI6EAkI
Usuń spacje. Jakość jest średnia, ja to oglądałem z torrentów w lepszej, ale tu jest z lektorem.

Bonnie_filmweb

Co za problem ściągnąć z torrentow xd

ocenił(a) film na 3
Bonnie_filmweb

Oj ktoś tu nie lubi blockbusterów z XXI wieku które często dorównują, a nawet pokonują blockbustery z lat 80

Bonnie_filmweb

Za darmo umarło . Cenisz czyjąś pracę to zapłać za nią i nie kradnij . Można kupić film na DVD albo wypożyczyć na serwisach .

ocenił(a) film na 9
Bonnie_filmweb

Polecam w podobnym tonie Łowca Jeleni z De Niro, Uwolnienie ze świetnym Burtem Reynoldsem i Jonem Voithem. To ze starych klasyków z rewelacyjnymi zdjęciami i klimatem, nie jakieś komputerowe i efekciarskie odmóżdżające blockbustery. Polecam.

ocenił(a) film na 10
Bonnie_filmweb

Nie rób z siebie dziada

Bonnie_filmweb

i co debilu, obejrzałeś film?

Bonnie_filmweb

Co to znaczy lewackie?!ten termin stał się strasznie modny w naszym kraju zwłaszcza przez ostatnie kilka lat wszystko co nie po czyjejś myśli, to lewackie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones