PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690764}
4,5 11 708
ocen
4,5 10 1 11708
4,8 4
oceny krytyków
Polowanie na prezydenta
powrót do forum filmu Polowanie na prezydenta

BIG GAME

użytkownik usunięty

"Trzynastoletni chłopiec pomaga głowie państwa przetrwać w dziczy. "

Gdy to przeczytałem uświadomiłem sobie, że ten film będzie szitem.

raczej nie, na rotten 80%
http://www.rottentomatoes.com/m/big_game_2014/

lukasz_socha

raczej TAK. Totalny gniot

dlatego zrobili to całkowicie przesadzone, trailer był świetny. :D

po za tym każdy film głupio brzmi w jednym zdaniu np. Forrest Gump: "Historia życia Forresta, chłopca o niskim ilorazie inteligencji z niedowładem kończyn, który staje się miliarderem i bohaterem wojny w Wietnamie." a krócej: "facet o niskim ilorazie inteligencji opowiada przypadkowym ludziom swoją historię życia" :)

Typowa sieczka. I znów motyw zamach na prezydenta USA.

Moderatorrr

Samolot z polskojęzyczną panią premier Kopacz na pokładzie ( zamach grubymi szyćmi nity) rozbija się w Puszczy Białowieszczańskiej (bo w Puszczy Białowieszczańskiej jest las ... się ścina, się rżnie na deski, jest deska, jest sęk) i od niechybnego zjedzenia przez żubry ( na pewno antysemickie) ratuje ją miejscowy przygłup uzbrojony w motykę ...Oskar! Oskar!

adso41

:)

adso41

Propsy za Sęka :D

użytkownik usunięty
adso41

Zrobiłeś mi dzień.

ocenił(a) film na 4
adso41

Lepiej by uratował ją warszawski aktywista, no ostatecznie mógłby być to przeziębiony Wajrak...

ocenił(a) film na 2

Ha ha ja nie mogę,obejrzałem 30 minut i myślę "Już gorzeć być nie może" , ale się myliłem...było i to znacznie gorzej.Totalny badziew bez logiki .Obejrzałem do końca ciekaw jedynie co jeszcze w tym filmie bardziej bezsensownego wymyślą.Podsumowując :strata czasu.!

ocenił(a) film na 8
KopaWUszi

Za mało amerykańska flagą merdali? Widziałem znacznie gorsze, już nawet zapomniałem tytuły tych filmów o terrorystach w Białym domu.

ocenił(a) film na 4

Pomysł z tym dzieciakiem nie jest głupi, pod warunkiem, że nie byłby taką pierdołą, ale faktycznie posiadał pewną wiedzę i umiejętności z survivalu. A tak po prostu nie dało się tego oglądać, zresztą ni cholery nie mam pomysłu, do jakiego gatunku to zaliczyć...

"Trzynastoletni chłopiec pomaga głowie państwa przetrwać w dziczy" to napisałeś, ale co w tym dziwnego?? w TV kiedyś była relacja z akcji - dzik wpadł do dołu, strażacy i milicja (to taka wcześniejsza wersja policji) próbowali, ale nie mogli go wyciągnąć, bo był agresywny. 10-letni chłopak zrzucił mu czekoladowego batona potem inni też coś tam do żarcia dzikowi dawali i dzik się najadł!! a potem dzielny strażak wyniósł dzika na rękach i go puścił wolno - he, he, he dzik nie uciekł tylko się położył, bo po co uciekać kiedy za darmo dają się najeść??

ocenił(a) film na 2
Paraves

Dzieciak dał batonika dzikowi w czasach komuny? To jest dopiero sajens fikszyn...

Militiades

Racja, ale to był wyrób czekoladopodobny. Za komuny tylko wódka, spirytus salicylowy i ocet nie miały zamienników cośtampodobnych.

ocenił(a) film na 2
Paraves

Za komuny to ja na stojąco pod stół właziłem, ale bracia i siostra mi mówili, jak wtedy ciężko było z łakociami :)

Militiades

Oj, było ciężko. Niestety, ja pod stół już się nie mieściłem,  a (w latach 70-ych) miałem dwie młodsze siostry (bliźniaczki), którymi się opiekowałem. Zero dzieciństwa!! Teraz wyrosły i nawet dzienkóje nie powiedzom

ocenił(a) film na 2
Paraves

A to niewdzięcznice. Strolluj im dywan/posadzkę: wejdź "omyłkowo" w psią kupę, zapukaj do ich drzwi, i wejdź w butach do środka. Ja tak bratu zrobiłem, kiedy mi zalazł za skórę.

Militiades

Bratu owszem, żaden problem. Jest pewne ale! to dziewczyny i do tego siostry!! Ja starszy brat, mowy nie ma o takich numerach!!!!

ocenił(a) film na 2
Paraves

To przynajmniej im powiedz, że w jakimś butiku jest promocja na buty: dwie pary w cenie jednej.

Militiades

Taa!! Jedna ma doktorat z neurologi i jest tzw ordynatorem, druga dyrektorem w banku!!Ja tylko mgr inż mechanik (5 lat technikum i 5 lat studiów) oraz informatyk (5 semestrów , he he - sieci komputerowe, tak to nazwali). No weź przestań!! Z czym do ludzi!!

ocenił(a) film na 2
Paraves

Nie ma na świecie kobiet, które nie połaszą się na "promocję" w butiku. Jeśli są, to muszą być równie nieuchwytne jak yeti, czy inna chupakabra.

Militiades

Uwierz!! takie istnieją. Napisał niewierzący (w pełnym tego słowa znaczeniu)

Militiades

Jeszcze mi się przypomniało. Wchodzi facet do baru i mówi poproszę piwo. Barman pyta - jasne czy ciemne? Odpowiedź - jasne że ciemne!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Militiades

He he he , dobre!

przecież to jest parodia filmów, gdzie porywają lub atakują prezydenta USA, a przy okazji paru innych, nie wiem jak można brać to na serio