PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823512}

Polowanie

The Hunt
5,9 18 437
ocen
5,9 10 1 18437
6,5 11
ocen krytyków
Polowanie
powrót do forum filmu Polowanie

Genialny :)

ocenił(a) film na 8

Od początku przykuwa uwage- kapitalna reżyseria, świetnie zagrane postaci, i najlepsze- przez pół filmu nie wiadomo kto tu jest głównym bohaterem :D rewelacyjny zabieg. Jak dla mnie rozrywka wysokich lotów. Polecam!!

ocenił(a) film na 7
fan_pl

i do tego... dowcipny ten film :)

ocenił(a) film na 7
fan_pl

Muszę się zgodzić, jako kino rozrywkowe, to jest to rewelka. Czarny humor i efekty na wysokim poziomie. Gra aktorska także na poziomie. W swoim gatunku, ciężko znaleźć minusy. Bardzo dobrze się bawiłem.

ocenił(a) film na 8
fan_pl

tak, właśnie to że nie wiemy kto właściwie będzie głównym bohaterem to jest genialne. Film jak dla mnie świetny a ostatnie sceny wymiatają .

ocenił(a) film na 9
aniadolan1

I ta superanckość, kiedy bohaterowie - którzy mają tendencję bycia głównymi bohaterami - przestają nimi być w coraz to bardziej efektowny sposób :-)

ocenił(a) film na 5
fan_pl

Świetnie zagrane postacie? Po za główną bohaterką, która dobrze grała to inne nie dostały za dużo czasu ekranowego, bo szybko zostały zabite. Na początku nie wiadomo kto jest głównym bohaterem, ale jak dochodzi do sceny w sklepie wszystko staje się jasne. Typowy film przy którym nie trzeba zbytnio się koncentrować, a początek jest bardzo męczący, dobrze, że później jest trochę ciekawiej.

fan_pl

"Ona ćwiczy od 8 miesięcy, nie masz szans", mówi niedzielny "weteran" z Gwardii Narodowej :) Koncentracją uwagi, konieczną do przeczytania kartki A4, dysponują dziś nieliczni. Jak ktoś daje radę uprawiać sport przez 2 miesiące, staje się towarzyską sensacją. 8 miesięcy treningu, to abstrakcja xD

ocenił(a) film na 7
Slimak_6

Niestety tak jest. Nasze spoleczenstwo idiocieje. Juz kilka razy sie spotkalem w zyciu jak mowilem gdziekolwiek, ze czytam ksiazki to sie patrza na mnie jakbym zartowal. W sensie jak mozna czytac ksiazki. A jeszcze sie ciekawiej robi jak okazuje sie geekiem komputerowym i fanem gier komputerowych. Dla wielu ludzi takie polaczenie nie miesci sie aktualnie w glowie. Spedzajacy godziny przed kompem jednoczesnie lubi lasy i lowienie ryb? I jeszcze ksiazki czyta? Jakis kosmita. Efekt podejrzewam indoktrynacji telewizja przez dziesiatki lat. Jak ktos nie ma chipsow w szafce i teraz wykupionego netflixa to jest dziwny. Mam nieco znajomych brytyjczykow i jak maja wolny wieczor to "lenia sie przed telewizorem z lampka wina i netflixem." I to jest zycie. :P

ocenił(a) film na 7
terbi_2

Czytanie książek, granie w gry komputerowe, miłość do lasu... dodaj do tego jeszcze brak fb i miłość do motoryzacji.... a to będę ja:) aaa i jestem kobietą:)) wiem o czym mówisz, jak ludzie się patrzą na Ciebie jak na kosmitę;)

ocenił(a) film na 2
terbi_2

skoro jesteś na filmwebie to na lenienie się przed TV też masz w harmonogramie...

ocenił(a) film na 9
fan_pl

Świetnie zaskakujący :D

ocenił(a) film na 4
fan_pl

to było mocno poniżej średniej... ? jakaś historyjka naciągana, akcja jak z jakiejś taniej gierki, lecą, giną ... nastawiałem się na dobry survival, a wyszła jakaś tania parodia, jeszcze te krzywe miny tej głównej bohaterki eh... słabo

ocenił(a) film na 5
neon77

a już myślałem, że będą same ohy i ahy (jak w Zielonej Górze)

ocenił(a) film na 2
neon77

...mam podobne odczucia, łącznie z zastanawianiem się czy główna bohaterka miała zgagę. Ogólnie fabuła bardzo mocno niedorzeczna. efekty strzelanek i śmierci przesadzone, brak logiki, celu i za dużo humoru. W zasadzie do każdej sceny można się przyczepić. I jeszcze historyjka o żółwiu i zającu na łożu śmierci...

fan_pl

Nienawidze takich idiotow jak fan_pl gdzie w pierwszym zdaniu już spojlują i psują radość z oglądania. Nie pisz więcej komentarzy bucu.

elpueblo

To samo miałam pisać. A wystarczyłoby oznaczyć wątek. Kiedyś trochę więcej myślących tu było, a spojlerowali tylko "recenzenci". Eh... wszystko już schodzi na psy...

ocenił(a) film na 10
fan_pl

Podpisuję się. Arcydzieło. Zabieg by zabijać "głównych bohaterów", na których kolejno skupia się narracja absolutnie genialny. Spodziewałem się sztampowego thrillera o grupie bogaczy polujących na plebs, ale motywacja napastników okazała zaskakująca.

ocenił(a) film na 7
fan_pl

Genialny a ocena na 7.... hmm

ocenił(a) film na 3
fan_pl

Ten film genialny no chyba ktoś ostro przyćpał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones