Pomiędzy słowami

2017 1 godz. 25 min.
6,3 6 851
ocen
6,3 10 6851
11 288
chce zobaczyć
6,5 14
ocen krytyków
{"rate":6.5,"count":14}
powrót do forum filmu Pomiędzy słowami
 • soikohne ocenił(a) ten film na: 5

  Powolny, nużący film - to oczywiście subiektywna ocena, bo każdy ma swoją percepcję i emocjonalność. Mnie nie zauroczył, a wręcz zmęczył. Nie spodziewałam się filmu sensacyjnego (takowych z resztą nie lubię), ale czegoś po prostu zabrakło - a historia, którą zdecydowała się opowiedzieć autorka, jest historią niewystarczającą. I nie mówię o wielowątkowej, niechronologicznej histerii jak u Pawła Maślony, tylko o historii, która byłaby powodem, wytrychem, żeby zanurzyć się w film i go przeżyć. Tego zabrakło. Można natomiast analizować film w kategorii obrazu, ewentualnie gry aktorskiej. Rola Justyny Wasilewskiej niepotrzebna i kiepska.

 • Savio_Dan ocenił(a) ten film na: 1

  soikohne Ten film jest po prostu zły, nawet bardzo, ale snoby będą go broniły i rzekomej symboliki zawartej w tym filmie. Kino Antoniak i Szumowskiej powinno pójść do kasacji w trybie natychmiastowym.

 • niemasprawy ocenił(a) ten film na: 9

  Savio_Dan Spędziłem pół życia na emigracji i mnie ten film kilka razy chlasnął po twarzy. I tyle w temacie "zauroczenia" i "snobów". I może być tak, że prawdziwość tego filmu polega na tym, że kto nie wyjechał nigdy ze swoich kapci i fotela, niewiele z niego zrozumie.

 • Alex303 ocenił(a) ten film na: 5

  niemasprawy A jak z jakiego powodu chlasnął Cię w twarz, która scena konkretnie?

 • brel0 ocenił(a) ten film na: 10

  niemasprawy Brawo!!! I nie dodales, kto nie ma dzieci tego filmu może do końca niezrozumiec

 • Savio_Dan "Ten film jest po prostu zły" oraz "Kino Antoniak i Szumowskiej powinno pójść do kasacji w trybie natychmiastowym". Z jakiego powodu?

 • Gustavos dla niektórych tego typu filmy mogą być niezrozumiałe dlatego najlepiej pojechać po nich i tak zmieszać z błotem ;P

 • Jakub_Mroz ocenił(a) ten film na: 6

  Savio_Dan Komuniści poszliby o krok dalej, ocenzurowali filmy, a artystki miałyby kartoteki w odpowiednim ministerstwie. Przesadzasz, w sztuce jest miejsce dla wszystkich, których chcą oglądać widzowie.

 • brel0 ocenił(a) ten film na: 10

  Savio_Dan SWIETNY FILM, oglądam filmy raz na ruski rok więc nie porównuj mnie ze snobami . Masz w głowie siano skoro ten film nie zrobił na tobie wrażenia a jeszcze masz celność pisać że film jest zły. Pozdrawiam zaufanego buraczka