PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779801}

Ponad wszystko

Everything, Everything
6,5 38 197
ocen
6,5 10 1 38197
Ponad wszystko
powrót do forum filmu Ponad wszystko

3 dni

ocenił(a) film na 8

Tak jak w tytule, tyle czasu zajęło mi zakochanie się w książce. Obejrzałam zwiastun, zobaczyłam napis 'based on bestselling novel' i poleciałam do księgarni. Dwa dni i jestem po. Cudowna książka. Pokazuje cudowną miłość, która rozwija się bez słów, spotkań, dotyku. Liczę tylko, że nie będziemy długo czekać na premierę w Polsce. Maj tak daleko

MajkaK

Miałam tak samo jak Ty:) przeczytałam książkę błyskawicznie mając z tyłu głowy tylko, że jeśli skończy się tak samo jak "Zanim się pojawiłeś" to koniec z tego typu książkami :) Zakończenie mnie nie zawiodło. Jedna z tego typu książek gdzie kolejna część nie jest potrzebna. Maj już jest, ale tak daleko do czerwca...

kasiunia_092

Ależ się trafiły słodkie romantyczki. =)
Powinnyscie razem się spotykać, czytaś sobie na głos i wzdychać wspólnie marząc o wielkiej miłości, a szmacić chłopaków w prawdziwym życiu i dziwić się potem, że taka miłosć sie nie trafia. =D

MajkaK

2 dni? Przecież ta książka ma jakieś 140 stron (na czytniku), a połowa to obrazki lub rozdziały skladające się z 2 zdań. Do przeczytania w godzinę. I jak najszybszego zapomnienia, tak kiepskie to bylo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones