PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779801}

Ponad wszystko

Everything, Everything
6,5 38 197
ocen
6,5 10 1 38197
Ponad wszystko
powrót do forum filmu Ponad wszystko

film o cyckach

ocenił(a) film na 5

Film nadzwyczaj nudy, jedyne co przyciąga uwagę to wielkie piersi głównej bohaterki.

ocenił(a) film na 6
Szomo

Bardzo dziwnie wygląda ta 5 na tle takich kwiatków, jak 10 dla ,,Zanim się pojawiłeś" czy ,,Ukryte piękno"... lecz spoko.

Szomo

Dokładnie tak samo uważam. Jedyną rzeczą która przyciąga uwagę są duże piersi głównej bohaterki.

Szomo

To nie cycki bohaterki lecz aktorki. A filmu nie rozumiesz bo nie masz w sobie żadnych uczuć wyższych. Pozdr

Pi_Mi

zgadzam sie w 100%

Pi_Mi

Ja też chyba nie mam żadnych uczuć wyższych, mimo że skończyłem studia :-) Piersi ma za to bardzo ładne i na nich chce wjechać do historii kina. Wystarczy obejrzeć jej foty na ściankach. Dlaczego kobiety od razu odzierają się z wszelkiej tajemnicy? Jako "seksista" stwierdzam, że bez tych atrybutów nikt by jej nie zauważył, bo niczym aktorskim się nie wyróżnia. Dziękuję i pozdrawiam koneserów kobiecej urody.

Gandalf70

a to tylko ukończenie studiów wyższych(pewnie na wyższej szkole biznesu w Otwocku czy tam Mielnie, bez obrazy dla tych miejscowości, jak niejaki Robert Lewandowski iksde) pozwala na posiadanie uczuć wyższych?

luźna uwaga

radoslawzal

Ukończyłem Wyższą Szkołę Gotowania Kartoflów na miękko, Jajków na twardo i Parzenia Cebuli w lodzie. Z wyróżnieniem. :-) Dlatego stwierdzam, że mam uczucia wyższe. :-))))

ocenił(a) film na 7
Szomo

Co prawda to prawda, cycki ma całkiem wporządku

ocenił(a) film na 4
Juliusz_Nowak_filmweb

To prawda. Cycki w tym filmie u tego reżysera grają pierwszą rolę.

Szomo

Kurde, sprawdziłem w Googlach i choć nie planowałem, to chyba jednak obejrzę.

Szomo

Wygląda też na to że nie lubi golić włosów pod pachami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones