PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96034}

Poniedziałek

Monday
7,4 401  ocen
7,4 10 1 401
Poniedziałek
powrót do forum filmu Poniedziałek

Chciałam zobaczyć jak wyglądają japońskie komedie i bardzo się rozczarowałam. A poza tym to miała być komedia??? Na początku, na pogrzebie i w restaracji film był jeszcze w miarę, ale potem zrobił się niesamowicie nudny. Dosłownie modliłam się żeby się skończył. Nie wyłączyłam bo już chciałam zobaczyć do końca. Jest to jeden z najgorszych filmów jaki widziałam.

ocenił(a) film na 7
samantamelrose

LOL... przeciez to jest dramat a nie komedia.... sorry ze tak sie nastawiles ale jakis debil tak ten film oznaczyl...

ocenił(a) film na 7
R4Zi3L

Debil, że komedia? Żartujesz, prawda? :)

A scena w kawiarni z dziewczyną? Facet śmieje. Scena w barze? Dla mnie to jedna z najśmieszniejszych filmowych scen, rozpłakałam się ze śmiechu :) Potem jeszcze ten taniec... :) Fakt - może powinno być "czarny humor" (czy "czarna komedia", nie wiem jakie są kategorie) - ALE czy czarna czy różowa czy zielona.. komedia to jest :) Cała na pewno nie, ale część na pewno tak.
Moja matka oglądała kawałek - jakby przyklejona do ekranu i zaciekawiona powtarzała jakie to jest świetne ;)

ocenił(a) film na 10
R4Zi3L

fakt, równie dobrze możnaby nazwać np. kill billa komedią:P

ocenił(a) film na 10
hypnotic_pl

film świetny ja bym powiedział że to dramat/CZARNA komedia, i ten wyraz "czarna" należałoby dUŻYMI cZARNYMI LITERAMI zaznaczyć:)