Porachunki

Lock, Stock and Two Smoking Barrels

1998 1 godz. 47 min.
7,9 103 354
oceny
7,9 10 103354
39 735
chce zobaczyć
7,3 15
ocen krytyków
{"rate":7.33333,"count":15}
{"type":"film","id":747,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Lock%2C+Stock+and+Two+Smoking+Barrels-1998-747/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Porachunki
  • partha ocenił(a) ten film na: 10

Jeden z najlepszych filmów jakie widziałam.
    Załamuję się czytając komentarze typu, że "prosty, "pseudointeligentny" czy że "rozrywka dla
    mas".
    Może nie jest to film z głębokim przesłaniem, ale genialnie nakręcona komedia, z
    zajebistym aktorstwem, doskonałym scenariuszem i zajebistymi dialogami.

• szyna96 ocenił(a) ten film na: 10

partha Dokładnie, zajebisty film. Po za tym można się uśmiać przy nim. 10/10

• deresto ocenił(a) ten film na: 10

szyna96 Popieram!

• ZupkaChinska ocenił(a) ten film na: 7

partha Nie rozumiem czemu czytasz komentarze. Ja już dawno dałem sobie z tym spokój - tylko nerwy czasem sobie psuje. Szczególnie jak widzę typa, który po odpowiedzi na posta zaczyna obrażać i wrzeszczeć.

• okmanek ocenił(a) ten film na: 7

ZupkaChinska "Nie rozumiem czemu czytasz komentarze. Ja już dawno dałem sobie z tym spokój" powiedział komentując czyjś komentarz...

• ZupkaChinska ocenił(a) ten film na: 7

okmanek W sumie racja. Ale miałem na myśli omijanie komentarzy czy tematów prowokacyjnych, ten na taki nie wygląda.

• dwarqwe ocenił(a) ten film na: 5

partha Zgadzam się, co do aktorstwa i scenariusza,
    zamieniając słowa 'zajebisty' i 'doskonały' na 'bardzo dobry'
    Dialogi ujdą, ale nie są mega, ogólnie lubię takie filmy,
    ale o wiele bardziej rozśmieszył mnie "In Bruges".
    Dlatego jako komedia tylko 5.

• AdWienc ocenił(a) ten film na: 8

partha W 100% przyznaję Ci rację. Ritchie praktycznie bez budżetu nakręcił jedną z najlepszych komedii w historii. Przy Snatchu wypadł jeszcze lepiej, ale obydwa filmy są w moim uznaniu najlepszymi komediami kryminalnymi. Zresztą jest to pierwszy film, przy którym na filmwebie mam 100% rekomendacji :D
    Sprawdziło się

AdWienc Zgadza się!

partha Pełna zgoda!