PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8795}

Portret damy

The Portrait of a Lady
6,8 7 062
oceny
6,8 10 1 7062
6,5 4
oceny krytyków
Portret damy
powrót do forum filmu Portret damy

Słabiutki

ocenił(a) film na 4

Słaby drętwy chłodny. Wspaniała obsada i reżyseria,a film wyszedł zwyczajnie nijaki. Jedyną akcją było... no właśnie co było akcją w tym filmie? dwie godziny oczekiwań na cokolwiek i na oczekiwaniach się skończyło.

ocenił(a) film na 4
mybaby7

ja też tak uważam , co prawda nie czekałam na akcje, ale na porteret kobiety ale i on nie wyszedł.... a po takiej obsadzie, reżyserii spodziewałam sie czegoś wyjątkowego

ocenił(a) film na 3
mybaby7

Słaby drętwy chłodny i nudny z powodu braku akcji. A raczej jakaś tam akcja była obecna, ale przedstawiona w tak nudny i rozwlekły sposób, że przepływała niepostrzeżenie - nie rejestrowałem, że coś się dzieje, tylko cały czas czekałem, aż wreszcie coś się stanie. No i się doczekałem - tu będzie spojler - bohaterka biegnie do ganku, odwraca się z ręką na klamce i lecą napisy końcowe. Aż mi dech zaparło. Jak ja nie znoszę tych ambitnych filmów o życiu zrobionych za pomogą pięknych zdjęć, kostiumów i scenografii z "życiowymi" drętwymi dialogami i wielką pustką pomiędzy nimi! Po czymś takim natychmiast mam ochotę obejrzeć jako odtrutkę pierwszą lepszą nawalankę ze Stevenem Seagalem. Film ani się umywa do "Fortepianu". Można obejrzeć dla ulubionych aktorów i kostiumów - i do zapomnienia.

ocenił(a) film na 6
_neutrino_

sam motyw - niezależnej kobiety która nieświadomie wpadła w sieci mężczyzny i urtaciła wolnośc o którą walczyła cale życie- jest moim zdanie bardzo dobry. Niestety realizacja była bardzo słaba i film wyszedł po prostu nudny dlatego że wszystko co widzieliśmy na ekranie było takie puste, szare, pozbawione emocji! Rezyser nie dawał nam szans by utożsamic sie z ta kobietą i życ jej życiem !

ocenił(a) film na 10
_neutrino_

To nie był film akcji.

ocenił(a) film na 9
mybaby7

film doskonały, moim zdaniem....

ocenił(a) film na 6
angel_falls

Może akcja byłaby dynamiczna, gdyby bohaterka pozostała wierna swym ideałom. Spodziewałam się na początku feministki odsyłającej z kwitkiem wszystkich kandydatów, ubiegających się o jej rękę. Smaczku dodałyby jeszcze skandale towarzyskie. Kreacja wojowniczki, wtłoczonej w rolę pokornej żony nie przypadła mi do gustu.

Malefica_Elizabeth

Muzyka piękna zdecydowanie wiele dodaje filmowi budując magiczny klimat. Obsada bardzo dobra John, Barbara & Nicole szczególnie tu pasowała ze swoją starą, nie współczesną urodą, ale w swoim życiu widziałam lepsze filmy kostiumowe. A ten mnie nie wzruszył i dlatego oceniłam go na 7. :)

ocenił(a) film na 10
mybaby7

Za mało akcji w dramacie Kostiumowy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones