Odtwórz Zwiastun nr 1 1:50
Film

Gi-eok-ui bam

2017 1 godz. 48 min.
7,1 2 894
oceny
7,1 10 2894
1 172
chce zobaczyć
{"rate":5.5,"count":2}
{"id":"795881","linkUrl":"/film/Porwana+pami%C4%99%C4%87-2017-795881","alt":"Porwana pamięć","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/58/81/795881/7816309.2.jpg"}
Kiedy jego porwany brat powraca jako odmieniony człowiek niepamiętający ostatnich 19 dni, Jin-seok postanawia za wszelką cenę odkryć, co naprawdę się wydarzyło.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Porwana pamięć
Porwana pamięć (2017) Zwiastun nr 1 1:50
Porwana pamięć | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2017 | Film Jin-seok ([person=1615843]Ha-Neul Kang[/person]) jest pogodnym chłopakiem przygotowującym się do egzaminów na studia. Wraz z rodzicami i starszym baratem Yoo-seokiem ([person=1282371]Moo-yeol Kim[/person]) przenosi się do nowego domu na przedmieściach Seulu. Jin-seok jest zmuszony tymczasowo dzielić pokój ze swoim bratem, ponieważ w drugim, zamkniętym na klucz, poprzedni właściciel domu przechowuje jeszcze część swoich rzeczy. Niedługo po przeprowadzce, pewnego deszczowego wieczoru, Jin-seok jest świadkiem uprowadzenia brata. Kiedy policja traci nadzieję na jego odnalezienie, chłopak niespodziewanie wraca do domu, jednak Jin-seok zauważa, że w jego zachowaniu zaszły pewne zmiany. Zaczyna podejrzewać, że mężczyzna nie jest jego bratem, a jedynie osobą, która się pod niego podszywa. Kiedy postanawia rozwiązać zagadkę tajemniczego porwania, zdaje sobie sprawę, że z zamkniętego pokoju dochodzą przerażające i niewyjaśnione odgłosy, których nikt z domowników, poza nim, nie słyszy.

Jin-seok (Ha-Neul Kang) jest pogodnym chłopakiem przygotowującym się do egzaminów na studia. Wraz z rodzicami i starszym baratem Yoo-seokiem (Moo-yeol Kim) przenosi się do nowego domu na przedmieściach Seulu. Jin-seok jest zmuszony tymczasowo dzielić pokój ze swoim bratem, ponieważ w drugim, zamkniętym na klucz, poprzedni właściciel domuJin-seok (Ha-Neul Kang) jest pogodnym chłopakiem przygotowującym się do egzaminów na studia. Wraz z rodzicami i starszym baratem Yoo-seokiem (Moo-yeol Kim) przenosi się do nowego domu na przedmieściach Seulu. Jin-seok jest zmuszony tymczasowo dzielić pokój ze swoim bratem, ponieważ w drugim, zamkniętym na klucz, poprzedni właściciel domu przechowuje jeszcze część swoich rzeczy. Niedługo po przeprowadzce, pewnego deszczowego wieczoru, Jin-seok jest świadkiem uprowadzenia brata. Kiedy policja traci nadzieję na jego odnalezienie, chłopak niespodziewanie wraca do domu, jednak Jin-seok zauważa, że w jego zachowaniu zaszły pewne zmiany. Zaczyna podejrzewać, że mężczyzna nie jest jego bratem, a jedynie osobą, która się pod niego podszywa. Kiedy postanawia rozwiązać zagadkę tajemniczego porwania, zdaje sobie sprawę, że z zamkniętego pokoju dochodzą przerażające i niewyjaśnione odgłosy, których nikt z domowników, poza nim, nie słyszy.

data produkcji
2017
tytuł oryg.
Gi-eok-ui bam
inne tytuły
Porwana pamięć Polska
Gieokui Bam (zapis łaciński) (alternatywna pisownia) Korea Południowa
Gieogui bam (zapis łaciński) (alternatywna pisownia) Korea Południowa
기억의 밤 Korea Południowa
Więcej...
Okres zdjęciowy trwał od 11 marca do 8 czerwca 2017 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Wyspa tajemnic?

  Grabka23

  Film dostępny na Netflixie. Polecam, film w stylu Wyspy tajemnic. Bardzo fajnie do tego podeszli Koreańczycy. W pewnym momencie myślałem, że zrobią z tego horror. Była jedna scena w filmie w trakcie której się naprawdę przestraszyłem. Nie chcę za dużo spojlerować, na pewno film wart obejrzenia.

 • Zaskakujący

  agnieszcat ocenił(a) film na 9

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

  14
  • Dobry, ale mogło być lepiej

   D3Mania ocenił(a) film na 6

   Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

  • 8/10

   Kasiek_haz ocenił(a) film na 8

   Młody chłopak próbuje odkryć co się stało z jego bratem, który został porwany i wrócił po 19 dniach. Wyprodukowany przez Netflix film ma wszystko, co potrzeba. Pierwszy raz od dawna dałam się reżyserowi zrobić w jajo i zbierałam szczękę z podłogi podczas plot twistu. Wyjściowy gatunek to thriller, ale będzie tu ... więcej

   7
   • 8/10

    skrzypa_filmaniak ocenił(a) film na 8

    Film bardzo dobry i godny obejrzenia.

    2