PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764420}

Porwanie

Altitude
3,7 858
ocen
3,7 10 1 858
Porwanie
powrót do forum filmu Porwanie

Nie taki zły.

ocenił(a) film na 7

Oglądałam na Filmbox Action (powtórka jest 31.12.2018 albo 7.01.2019 r. o około 22:30 jakby ktoś chciał obejrzeć). Według mnie film zasłużył na lepszą ocenę, aż taki zły nie jest, ja oglądałam z zaciekawieniem, w ogóle nie czułam znudzenia, może troszkę irytacja przy tej blondynce - Sadie która chodziła tam i z powrotem wymachując bronią oraz cwaniakując ale rolę odegrała dobrze stąd moja ocena.
Efekty no szału nie robią ale to też nie jest tragedia, także ocena powinna wynosić minimum 5 no ale jak to na filmwebie, niestety często dużo gorsze produkcje mają ponad 7, nie jest to obiektywny portal więc trzeba samemu obejrzeć a potem sobie ocenić czy warto było, ja polecam.

ocenił(a) film na 2
martamk4

Jestem właśnie w trakcie oglądania. Jeszcze nie minęło 15 minut a już ten film jest tak nierealistyczny, że aż boli. Stewardessa nieznająca drugiej stewardessy przed lotem, tańczący steward prezentujący wyjścia ewakuacyjne... Czy scenarzysta nigdy samolotem nie leciał???

ocenił(a) film na 2
Agness_92

I główna bohaterka mówiąca nieznajomemu jak szkoli FBI...

ocenił(a) film na 2
Agness_92

im dalej w film tym więcej bullshitu w samolocie... Piloci nieznający stewardessy, dwóch złych chodzi w maskach tlenowych, laska nie i jakoś nie wygląda, że zmniejszona ilość tlenu jej przeszkadza, bagaże tak po prostu wrzucone w luku... ugh... Oglądam tylko dla Dolpha Lundgrena.

ocenił(a) film na 6
martamk4

Fakt, film zasługuje na dużo lepszą notę niż filmwebowa średnia. Początek jak i samo rozwinięcie akcji całkiem wciągające. Dolph Lundgren na poziomie. Niestety samo rozwiązanie intrygi jak i przepełnione tragicznymi efektami komputerowymi ostatnie 30 min bardzo słabe. Zatem ostatecznie film średni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones