Porwany

Kidnap

2017 1 godz. 34 min.
5,9 9 225
ocen
5,9 10 9225
2 481
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
powrót do forum filmu Porwany
 • Chce takie. Super jeździ, offroad nie straszny, kompaktowy dla rodziny, zadziorny czerwony kolor , świetnie przyspiesza - zwłaszcza z 40-ponad 60 mil na godzinę,wspaniale kręci się logo producenta na felgach, kiedy się toczy i co najważniejsze - jest praktycznie niezniaszczalny. Jedno co go pokona, to brak paliwa. Ktoś wie czy dostępne w Polsce?:)

 • walus1981 ocenił(a) ten film na: 6

  Pawel_bad Chrysler Town & Country V USA lub Chrysler Grand Voyager Europa

 • walkerk ocenił(a) ten film na: 7

  Pawel_bad Fajny samochod, ktory hamulec reczny ma wciskany noga po lewej od hamulca, a nie jak w filmie kiedy Halle spuszcza reczny jak w wiekszosci samochodow. Taka mala wtopa

 • walkerk Wtopa, której nie zauważy 99,9% oglądających... Brawo Ty, leć do Mam Talent i się pochwal.

 • karlolek91 ocenił(a) ten film na: 7

  Pawel_bad Ten film to antyreklama wszystkich marek. Chrysler ledwo zbiera się do 80 km/h, a przy tym pali jak smok. Silnik wyje, jakby ktoś go zarzynał na pierwszym biegu aż do odcięcia, choć to automat. Ford nie wypada lepiej. Niby sportowy Mustang GT, a przyśpiesza tak ospale jak van. Volvo wydaje równie niepokojące dźwięki, co Chrysler. Nie ma więc mowy o komfortowej jeździe. Na dodatek w każdym samochodzie ciągle piszczą opony – czyli ABS nie działa. Najlepiej im wychodzi niczym nieskrępowana rozwałka, po której można jechać dalej. Na pewno kupię jeden z nich.

 • karlolek91 A co ma Abs do piszczących opon? Chyba że pomyliłeś z ESP