PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=667925}

Porywy serc

Flying Home
5,8 8 320
ocen
5,8 10 1 8320
Porywy serc
powrót do forum filmu Porywy serc

Obejrzałam własnie ten film i...sama nie wiem, czy Jamie jest kiepskiem aktorem czy film jest kiepski...jakoś tak nie powala ani fabuła ani ta gra aktorska. Widziałam z nim serial the Fall i tam on gra swietnie - oczywiscie moim zdaniem. Moze bardziej pasują mu takie mroczne role... Jako Grey tez mu lepiej szły sceny dramatyczne niż te miłosne ((;

ocenił(a) film na 6
mocca84

daje 6 za historie o golebiu ;) historia milosna , taka sobie, historia o dziadku tez cienka ...

ocenił(a) film na 6
mocca84

moim zdaniem fabuła filmu rozczarowująca, na siłę wepchali wielki hepi end.

ocenił(a) film na 5
joannavonb

dokładnie - nagłe wybaczenie , bieg do ukochanego na cmentarz ble nie pasowało to do wcześniejszego focha i tylko dlatego że okazało się że legenda z dziadkiem to prawda . I szejk nagle się nawraca normalnie istatnie 10 minut filmu to same cuda.

ocenił(a) film na 6
mocca84

Zgadzam się w 100%. W The Fall ten jego minimalizm i pewna "sztywność" dodawały charakteru serialowi, ale zarówno w Grey'u, jak i tutaj wyglądało to dość nienaturalnie. Może mu zwyczajnie nie pasują role amantów?

ocenił(a) film na 6
zitunia

Moim zdaniem jednak aktor powinien być plastyczny i podporządkować się roli :/ a ten to taki sztywniak (bez urazy)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones