PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33357}

Porzucona

Abandon
5,9 4 789
ocen
5,9 10 1 4789
Porzucona
powrót do forum filmu Porzucona

Może mi ktoś wyjaśnić lub zinterpretować :) co stało się z Harrison'em? To ten który był zakochany w Katie. Bo ten chłopak też zaginął i nie wyjaśniło się gdzie jest :( A jeśli ta Katie też go "wyeliminowała" to zupełnie nie wiem czemu bo to on wyznał jej miłość a to ona dała mu kosza :/ Chyba że specjalnie zostawiono tą sprawę domysłom odbiorcy :)Albo jestem mało spostrzegawcza i nie zauważyłam rozwiązania sprawy :D Mile widziana odpowiedź,spostrzeżenia i własne domysły :) Dzięki z góry

monicka_2

Harrison pojawił sie ponownie pod koniec filum - w dniu zakończenia roku. Nie mam pewnosci, ale chyba wsponinał coś o potrzebie wyciszenia się itp. To on pytał Katie co się stało z policjantem.

ocenił(a) film na 10
monicka_2

Moim zdaniem Harrison skończył tak jak policjant i ten chłopak.

ocenił(a) film na 7
aaaaa

Jak mógł zginąc jak przeciez został pokazany na zakonczeniu roku czyli wniosek wysuwa sie sam.

monicka_2

dokładnie, pojawił się i tłumaczył powód swojego zniknięcia, choć teraz pewnie już Cię to nie interesuje:)

mychon1990

Dzięki za wszystkie odpowiedzi ale ostatnio na tvp1 obejrzałam sobie drugi raz ten film i już wszystko przyuważyłam ;D Faktycznie był na końcu filmu-chyba za pierwszym razem poszłam sobie robić wtedy kolację ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones