PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1216}

Poszukiwacze zaginionej Arki

Raiders of the Lost Ark
7,7 276 148
ocen
7,7 10 1 276148
8,2 43
oceny krytyków
Poszukiwacze zaginionej Arki
powrót do forum filmu Poszukiwacze zaginionej Arki

!

ocenił(a) film na 5

Sporo głupot i niedorzeczności,aktorsko słaby.Jeden z najsłabszych filmów Spielberga.

ocenił(a) film na 9
Berith7777

To prawda ale to film z przymrożeniem oka. Chodzi o rozrywkę i poczucie humoru. Od razu trzeba wiedzieć ,że taki film bierze się na dystans :) (węże, węże, węże i miny Indiany He) to wystarczy. Jesteś młody i tego nie rozumiesz

ocenił(a) film na 5
ziolozieolny

Wszysko ma swoje granice i musi być dozowane z głową,nawet głupoty.Tutaj to się nie udało..Jak możesz stwierdzić,że ktoś jest młody nie znając wieku danej osoby?I dlaczego oceniłeś film oceną 9/10?Wykaż się "starością":)

ocenił(a) film na 5
Berith7777

PS
Nawet gdybym był nastolatkiem,albo dwudziestolatkiem,to co ma wiek do zrozumienia kina fabularnego a na dodatek przygodowego?

ocenił(a) film na 9
Berith7777

Jestem Staruchem i na stare czasy ten film był fenomenem kina przygodowego. Zapisał sie w kulture wspoólczesną, nowe filmy przygodowe czerpią pomysły właśnie z Indiany? Bicz= Indiana, Pająki i węże=Indiana Archeologia=Indiana oto moje argumenty. Sceny z robalami, pająkami i węzami czuło się na sobie. Ten film wyrobił obrzydzenie do tych zwierząt. Zaprzecz temu co napisałem o tym filmie

ocenił(a) film na 9
Berith7777

Indiana Jones i Świątynia Zagłady oceniony na 8. Ohoho ta częśc na prawdę sie rożni o tej co nie? ta jest beznadziejna a tamta rewelacja!? I wielce oburzony ,że co!? ,że jak?! To się nazywa hipokryzja jak by co. Własnie po tym poznałem ,że jesteś małolatem. Dziekuję dobranoc

ocenił(a) film na 5
ziolozieolny

Jeśli nie potrafisz dyskutować sumiennie na temat filmów to odpuść,a zresztą co będziesz gadał z takim małolatem,gówniarzem itp. jak ja,lepiej poświęć czas na dyskutanta równego sobie i tak samo "dojrzałego".
Spokojnej nocy:)

ocenił(a) film na 9
Berith7777

Właśnie tak zrobie

Berith7777


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

ocenił(a) film na 9
Berith7777

nie grzesz!

ocenił(a) film na 5
alex_29_filmweb

Bardzo się staram.

Berith7777


wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones