She Made Them Do It

1 godz. 30 min.
6,4 2 506
ocen
6,4 10 2506
757
chce zobaczyć
{"type":"film","id":664700,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/She+Made+Them+Do+It-2013-664700/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Poszukiwana Sarah Pender
  • con_desiros ocenił(a) ten film na: 3

Jedynie na co można z przyjemnością popatrzeć to Jenna Dewan-Tatum ! Ale całą resztę można sobie darować...

• pretendent ocenił(a) ten film na: 3

con_desiros Tak infantylnego filmu nie oglądałem dawno... Dialogi są jakby w bajce dla dzieci. Rzeczywiści główna bohaterka to jedyne co w tym filmie jest przyzwoite. 3/10. BLE

• con_desiros Hehe tak samo skomentowałem po obejrzeniu gdyby dali przeciętnej urody inną bohaterkę ciężko byłoby dotrwać.

• Zajcevv nie narzekajcie film nie jest zły! nawet ciekawie się oglądało, oparty na faktach pokazuje jak laska bez pieniędzy ale za to wykorzystując swoją ,,dupę" potrafiła zbiec z więzienia

• acinr_PL Jest nawet bardzo zły, typowa produkcja telewizyjna co aż razi w oczy, i mnóstwo głupot

• martoos16 ocenił(a) ten film na: 3

Zajcevv Ja spodziewałam się czegoś bardziej emocjonującego, bardziej w stylu ,,Oskarżona Amanda Konx", ale sie przeliczyłam. Jak dla mnie strasznie słaba gra aktorska głównej aktorki. Zero przekazywania jakichkolwiek emocji. Słabizna.

• kowal1528 ocenił(a) ten film na: 7

con_desiros Tylko paradoks jest taki, że oglądając to dla niej mamy przez cały film z nią do czynienia przez co "całej reszty" nie można sobie darować :D